حضور پرتعداد خبرنگاران ملی و محلی در جزیره کیش برای پوشش بزرگترین و موثرترین رویداد اقتصادی کشور

حضور 250 خبرنگار برای پوشش رسانه‌ای دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور ۲۰۲۳ Kish INVEX قطعی شده است.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پنجمین جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان با محوریت برگزاری با شکوه دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور Kish INVEX ۲۰۲۳ با حضور رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونان و مدیران مستقل این سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه عصر دوشنبه 8 آبان 1402 در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

در این جلسه اهم مصوبات ستاد های برگزاری این رویداد مهم اقتصادی کشور شامل ستاد مدیریت روابط عمومی، معاونت توسعه مدیریت، معاونت گردشگری، معاونت اقتصادی، اداره کل حراست، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برنامه ها و رونمایی های پیش بینی شده در جریان برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور 2023Kish INVEX مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.

دهمین رویداد بزرگ کیش اینوکس ۲۰۲۳ از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ آبان سال جاری در دو بخش نمایشگاهی و 36 نشست تخصصی با حضور شرکت‌های داخلی و بین المللی در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد و تا کنون حضور 250 خبرنگار برای پوشش خبری این رویداد قطعی شده است.

بر اساس این گزارش در بخش نمایشگاهی این رویداد بزرگ اقتصادی کشور 200 شرکت، موسسه و نهاد در بخش های دولتی و خصوصی فعال در بازار سرمایه حضور دارند که با توجه به اجرای سیاست‌های اقتصادی دولت سیزدهم، ایجاد این فضای گفتگو و تعامل بین مسئولان اقتصادی کشور در بخش‌های خصوصی و دولتی، این امکان را برای توسعه اقتصادی کشور و عبور از چالش‌ها فراهم می کند.

گفتنی است برگزاری رویداد بزرگ اقتصادی “کیش اینوکس” در طول سال های متوالی با برنامه‌ریزی‌های لازم و با حضور مؤثر زیست‌بوم سرمایه‌گذاری و بازار سرمایه، کارشناسان و دست‌اندرکاران اقتصادی به یکی از بزرگ‌ترین و مؤثرترین رویدادهای اقتصادی کشور تبدیل شده است.

1402/08/08

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :