سال 1402، سالی معجزه‌آسا برای بیمه سینا

بیمه سینا در سال 1402 گام های موفقی را در جلب اعتماد بیمه‌گذاران بزرگ برداشته به نحوی که توانسته با ارائه نرخ‌های کارشناسی با تاکید بر پشتیبانی و ارائه خدمات رضایت‌آفرین، مسیر موفقیت را با سرعت در پیش بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز سال 1402 برای بیمه سینا سالی متفاوت بود و این شرکت توانست گام های بزرگی بردارد و موفقیت‌های مهمی کسب کند.

در پایان اسفند 1401 بیمه سینا توانست سه هزار میلیارد ریال سود خالص بسازد که این رویه در سال جاری حفظ شده و در خرداد 1402 این شرکت توانست 913 میلیارد ریال سود خالص بسازد. سود عملیاتی شرکت هم حدود 894 میلیارد ریال بود. این عملیات شرکت سبب جلب اعتماد زیادی شد.

بر اساس این گزارش، بیمه سینا در سال جاری توانست اعتماد مجموعه‌هایی همچون آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام (ره)، گروه مپنا، صنعت آب و برق کشور، بانک کشاورزی، بانک سینا ،شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و بسیاری دیگر از بیمه‌گذاران بزرگ را به خود جلب کند.

یکی دیگر از نکات مهم در شرکت بیمه سینا رشد 15 درصد دارایی های شرکت نسبت به پایان اسنفد 1401 است که در خرداد 1402 به مبلغ 54 هزار ریال رسید.

از سوی دیگر، استفاده از امکانات برخط در ارائه خدمات، رصد و پایش لحظه‌ای بیمه‌گذاران، مشاوره و مدیریت ریسک بیمه شدگان باعث شد تا توسط دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و هیئت داوران اجلاس انتخاب ملی، شرکت بیمه سینا بر اساس نظر هیئت داوران، نشان برترین انتخاب ملی در صنعت بیمه و نشان ملی شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بیمه‌ای، رتبه نخست تعهد به بیمه‌گزاران در صنعت بیمه از”انجمن جهانی مدیران خلاق لندن” و جایزه ملی برترین و تاثیرگذارترین روابط عمومی در صنعت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

از دیگر اقدامات بیمه سینا در سال جاری، فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی است. مسئولیت اجتماعی و نوآوری بیمه سینا نیز روی دیگر فعالیت‌ها در نیمه اول سال 1402 بود به نحوی که برای دومین سال متوالی بازدیدکنندگان، ناشران و عوامل اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از پوشش بیمه مسئولیت ‌مدنی بیمه سینا برخوردار شدند.

در راستای حفاظت از محیط زیست جانوری، بیمه‌نامه‌ای منحصر به فرد در حوزه حفاظت از گونه‌های کمیاب جانوری توسط بیمه سینا صادر شد و تنها فیل‌های ایران با نام‌های میهاری، محاسن و مایسا که در سال ۱۳۹۲ از سریلانکا به ایران آمدند، تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفتند.

به این دستاوردها باید توجه به سرمایه‌گذاری را نیز افزود که در این راستا به منظور حفظ ارزش سهام بیمه سینا در بازار سرمایه، بازارگردانی سهام شرکت بیمه سینا در نماد (وسین1) با دامنه نوسان روزانه قیمت مطابق دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو مربوطه بازار پایه فرابورس ایران و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از طریق “صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی سینا بهگزین” کلید خورد.

اکنون در حالی 6 ماهه اول سال را به پایان رساندیم که سود 27 درصدی مشارکت در منافع برای سال 1401 محقق و به حساب اندوخته دارندگان بیمه‌های زندگی بیمه سینا واریز شد و روند سودآوری بیمه‌های زندگی این شرکت همچنان ادامه خواهد داشت.

1402/06/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :