بیش از 40 کارخانه شارژر خودروهای الکتریکی به ایالات متحده می آیند

گسترش روزافزون بازار خودروهای برقی و انتظارات عظیم در مورد رشد آینده، سرمایه ‌گذاری‌های عظیم مرتبط با خودروهای برقی در ایالات متحده را به همراه داشته است. تجزیه و تحلیل داده های وزارت انرژی نشان می دهد که در حال حاضر در راه است.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از سایپانیوز به نقل از خبر خودرو، دفتر فناوری‌های وسایل نقلیه DOE تاکید می‌کند که از سال 2021، تولیدکنندگان بیش از 500 میلیون دلار سرمایه ‌گذاری در شارژرهای الکتریکی اعلام کرده ‌اند. این شامل انواع تجهیزات شارژ خودروهای الکتریکی، از جمله نقاط شارژ AC سطح 2، شارژرهای سریع DC و برخی از سیستم ‌های شارژ بی‌سیم می‌ شود (اما این موارد هنوز نادر هستند.)

این گزارش می گوید که این سرمایه گذاری ها بیش از 3 هزار شغل جدید ایجاد می کند. همانطور که می دانیم، این فقط برای سایت های تولیدی است، در حالی که بسیاری از مشاغل جدید برای نصب و نگهداری تجهیزات ایجاد خواهند شد.

کل بازار شارژ خودروهای الکتریکی در حال حاضر در نقطه خاصی قرار دارد، زیرا جدا از فروش رو به رشد خودروهای الکتریکی، صنعت در حال آماده شدن برای تغییر اساسی به یک استاندارد شارژ مسلط جدید در آمریکای شمالی است.

1402/08/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :