کیش؛ جزیره‌ی پروژه‌های خاص/ بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از طرح‌های عمرانی فاخر و متفاوت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه وحید زارع فکری در بازدید از پروژه آتلانتیس؛ این طرح را یکی از مجموعه های فاخر در جزیره معرفی و بر اجرای طرح های مشابه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ظهر امروز دوشنبه هشتم آبان در دیدار با مدیرعامل شرکت ایرساز کیش ضمن ارزیابی مثبت از جذب مهندسان ایرانی در طرح بزرگ آتلانتیس بر اجرای طرح های فاخر تاکید کرد.

رحیم سرهنگی با بیان این که در جزیره کیش با اجرای طرح های ساده؛ مخالف هستیم، اظهار داشت: باید اجرای پروژه ها در این منطقه همراه با برند سازی در دستور کار فعالان این حوزه قرار گیرد.

به گفته سرهنگی علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت ساخت باید پروژه ها از امکانات هتلینگ، رفاهی و گردشگری و همچنین از ویژگی های برند سازی نیز برخوردار باشند.

سرهنگی، خاطر نشان کرد: با ایجاد المان های خاص و متفاوت در جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری ایران ضروری است که با گام برداشتن در این مسیر مهم نسبت به معرفی شایسته ظرفیت های جزیره در سطح منطقه ای و ملی اقدام کنیم.

بنابراین گزارش، احمدی مدیرعامل شرکت ایرساز کیش و سازنده این طرح بزرگ و فاخر؛ آغاز این پروژه را بر گرفته از ایده ها و ساختمان های مدرن در سطح دنیا عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح بر مبنای تفکر خاص در حال اجرا می باشد و طبقه دهم این طرح دو برج را با امکانات رفاهی و ورزشی به هم متصل می کند.

وی یکی از تفاوت ها و ویژگی های منحصربفرد این طرح را احداث یک استخر کف شیشه ای با دید ارتفاع 40 متر معرفی کرد و بیان داشت: جزیره کیش نیاز به رونق اقتصادی دارد و هدف ما انجام کارهای متفاوت است.

به گفته احمدی اجرای این طرح با مهندسی معکوس و بهره گیری از دانش و مهارت های فنی داخل کشور در گام نخست این طرح پیشرفت قابل توجهی داشته است.

مدیرعامل ایرسازکیش توجه مسوولان سازمان و بازدید از روند پیشرفت پروژه را باعث ایجاد انگیزه برای انجام هر چه بهتر این پروژه دانست و افزود: حمایت و دور اندیشی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به طور حتم زمینه ساز اتفاقات خوبی در این منطقه خواهد شد.

لازم به ذکر است مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بازدید ها؛ از نزدیک در جریان روند بهسازی کاخ مرجان قرار گرفت و با پیمانکار مربوطه گفتگو کرد.

بر اساس گزارش های ارائه شده از سوی پیمانکار کاخ مرجان، بهسازی و مقاوم سازی این طرح تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

1402/08/08

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :