مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران:هوشمندسازی پایانه های تهران کلید خورد


مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران گفت: ورودی های مسافری هوشمند تا پایان سال در پایانه‌های غرب و جنوب جانمایی خواهد شد.
پوریا علمیردانی گفت: با فعال شدن برد اطلاع رسانی پایانه‌های جنوب و شرق تهران ، سرویس‌ها با یک کد نشانه گذاری شدند و با استفاده از تجهیزات هوشمند در داخل پایانه‌ها و یا محوطه اطراف پایانه، حرکت سرویس‌ها روی بردی که در پایانه جانمایی شده، مشخص می شود.
وی افزود: این اقدام در حال حاضر در نشانی terminal.tehran.ir/information در دسترس است و شهروندان می‌توانند ساعت حرکت کلیه سرویس‌هایی را که به پایانه داخل و از آن خارج می‌شوند با وضع شان ببینند.
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران گفت: وضع سرویس هم با استفاده از تجهیزات هوشمند در این برد اطلاع رسانی می‌شود.
علیمردانی افزود:ورودی های مسافری هوشمند تا پایان سال در پایانه‌های غرب و جنوب جانمایی خواهد شد.
وی تصریح کرد: در پایانه غرب بخش اطلاع رسانی فرایند هوشمندسازی را به طور کامل پیش بردیم و برنامه داریم تا سکوهای مسافری را هوشمند کنترل کنیم.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران افزود: مرحله اجرایی هوشمندسازی شروع شده و ورودی هایی در آنجا نصب می‌شود و برنامه این است که با استفاه از سامانه هوشمند افرادی که مجاز هستند، وارد سکو بشوند.

1402/10/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :