با تصویب شورای شهر تهران محقق شد:شرکت‌های اینترنتی مسافری مشمول پرداخت عوارض می‌شوند


محمد آخوندی در این باره گفت: عناوین عوارض باید با تأیید شورای عالی استانها آماده و در اواخر آذرماه در وزارت کشور تصویب شود. عناوین عوارض و بهای خدمات در شورا سال گذشته تصویب و از سوی وزارت کشور ابلاغ شد.
وی با بیان اینکه چهار عنوان جدید نیز پیش بینی شده که تقاضا داریم با همکاری اعضا تصویب و به شورای عالی استانها ارسال شود، تاکید کرد: بهای خدمات مدیریت نظارت بر شرکت های اینترنتی مسافر، رفع خطر از گودهای پر خطر، ساماندهی سیما و منظر شهری و اماکن دیپلماتیک، چهار عنوان جدید در این خصوص هستند.
در ادامه علی خشنود مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران با بیان اینکه بر اساس قانون درآمدهای پایدار مقرر شد کلیه عناوین درآمدی برای هر شهری به شورا عالی استانها و وزارت کشور ارسال شود، گفت: در جلسه کلانشهرها تصمیم‌گیری شد که عناوین بهای خدمات به قانون درآمدهای پایدار اضافه شود و واریز محاسبات در بودجه سال بعد صورت بگیرد.
به گزارش پایگاه خبری پویانیوز و به نقل از ایسنا، وی با اعلام اینکه قرار است برای تمام سفارت های شهر تهران عوارض در نظر گرفته شود، تاکید کرد: شرکت های اینترنتی متعددی در سطح شهر فعالیت می کنند و هیچ گونه عوارضی به شهرداری نمی پردازند که باید در بودجه سال قبل لحاظ شود.

1402/8/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :