همزمان با شروع سال تحصیلی نباید نمایشگاهی‌ در تهران برگزار شود

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، تاکید کرد که همزمان با شروع سال تحصیلی و افزایش بار ترافیکی نباید نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شود.
مهدی چمران پیش از آغاز یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره برگزاری نمایشگاه‌ها در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران همزمان با آغاز سال تحصیلی و افزایش ترافیک، افزود: قرار است نامه‌ای به رئیس جمهور ارسال کنیم و با وزیر صمت نیز در این زمینه تماس بگیریم.
وی ادامه داد: نمی‌توان در مورد نمایشگاه‌هایی که پیش‌بینی شده اقدامی انجام داد اما امیدوارم هستیم که با فشارهایی که از سوی دادستانی و نامه‌نگاری‌ها وارد خواهیم کرد، روند تغییر کند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران ابراز امیدواری کرد هماهنگی‌های لازم انجام شود تا کار به استفاده از ابزارهای برخوردی نکشد.
چمران درباره کمبود اتوبوس در تهران اظهار داشت: در طول این چند ماه، اتوبوس‌های چندانی به تهران اضافه نشده چون عملیاتی نبوده است اما در عین حال قراردادهای خوبی منعقد شده است.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایرنا، وی با بیان اینکه امیدواریم یکهزار دستگاه اتوبوس در روزهای آتی به ناوگان اضافه شود و یکصد دستگاه نیز از اربعین اضافه می‌شود، گفت: با توجه به نیاز شهر تهران، این تعداد کافی نیست و به طور کلی در ۶ ماه نخست تعداد اتوبوس زیادی به ناوگان اضافه نشد.

1402/6/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :