تمدید گواهینامه های نظام مدیریت ایمنی و سلامت شغلی (ISO 45001:2018) و نظام مدیریت محیط زیست (ISO 14001:2015) شرکت فولاد خوزستان

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از خبرنگار روابط عمومی، ممیزی نظام های مدیریت از تاریخ ۸ لغایت ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲ توسط تیم ممیزی شرکت SGS ایران به سر ممیزی افشین جهان بین به مدت ۱۸ نفر روز انجام و گواهینامه های نظام مدیریت ایمنی و سلامت شغلی (ISO 45001:2018) و نظام مدیریت محیط زیست (ISO 14001:2015) شرکت فولاد خوزستان تمدید شد.
بر پایه این گزارش، جلسه اختتامیه این ممیزی به ریاست محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره برداری و توسعه و با حضور محمود لندی معاون بهره برداری، مهران خرم نیا معاون فناوری، میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه و جمعی از مدیران و روسای شرکت، روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن کنفرانس شهدای مدافع حرم خوزستان برگزار شد.

در این جلسه افشین جهان بین سرممیز تیم ممیزی، از پروژه زیست محیطی Wind Fancing به عنوان یک پروژه بی نظیر در کشور نام برد که علاوه بر جلوگیری از تاثیرات منفی بر روی محیط زیست می تواند به عنوان یک الگو در صنعت کشور مورد استفاده قرار گیرد.

وی همچنین اقدامات انجام شده در حوزه ایمنی را چشم گیر خواند و افزود: کاهش آمار حوادث کاملاً گویای این موضوع می باشد. اقدامات انجام شده در خصوص پایش سلامت کارکنان فراتر از استاندارد است و این موضوع از نقاط قوت شرکت فولاد خوزستان به شمار می رود.

محسن شیری بابادی مدیر استراتژی و تضمین کیفیت ضمن تشکر از همکاران در برگزاری و پاسخگویی ممیزی، گفت: گزارشات ممیزی های شخص ثالث همواره یکی از مهم ترین ورودی ها در تعریف پروژه های بهبود در سازمان می باشد.

وی ضمن قدرشناسی از تیم ممیزی SGS ابراز امیدواری نمودند با استفاده از گزارشات این دوره از ممیزی، بهبودهای موثری در فرآیند مدیریت ریسک جامع سازمان را طراحی و پیاده سازی نمایند.

در پایان محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان با تشکر از زحمات واحدهای پاسخگوی ممیزی، برگزار کنندگان و تیم ممیزی شرکت SGS، با بیان این موضوع که مدیریت ارشد فولاد خوزستان برای طراحی و اجرای پروژه‌های زیست محیطی هیچ‌گونه محدودیتی را قائل نیست، اهمیت مسائل و موضوعات زیست محیطی، ایمنی و سلامت شغلی در سازمان را برای تیم ممیزی تشریح کرد و اظهار داشت: این خط مشی با قدرت ادامه خواهد یافت.

گفتنی است، نتیجه این ممیزی صدور مجدد گواهینامه های نظام مدیریت ایمنی و سلامت شغلی و نظام مدیریت محیط زیست برای مدت ۳ سال می باشد، که طی ممیزی های مراقبتی سالیانه تحت پایش قرار خواهد گرفت.

1402/08/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :