سرهنگ عبادی خبر داد؛بیشترین تخلفات رانندگی شب‌های تهران مربوط به افراد زیر ۳۰ سال


سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بیشترین تخلفات رانندگی در شب‌های تهران مربوط به رانندگان زیر ۳۰ سال است.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از مهر، سرهنگ صفر عبادی، سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ، در خصوص ساعات تخلف در بزرگراه‌های شهر تهران توضیح داد.
وی افزود: دو زمان از ساعات شبانه روز مهم‌ترین مشکلات را در بحث تخلفات در بزرگراه‌ها ایجاد کرده است که از ساعت ۲۲ تا ۱ بامداد و صبح‌ها از ساعت ۰۵:۳۰ تا ۰۶:۳۰ است.
سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین اکثر رانندگانی که در ساعات ۲۲ تا ۱ بامداد در بزرگراه‌ها مرتکب تخلف می‌شوند سنی بین ۱۹ الی ۲۹ سال را دارند که پلیس نامحسوس در این خصوص بر تخلفات حادثه ساز متمرکز و با آنها برخورد لازم را می‌کند.
سرهنگ عبادی اظهار داشت: در ساعات ۰۵:۳۰ تا ۰۶:۳۰ برخی از رانندگانی که دیر کرده‌اند و می‌خواهند زودتر به مقصد رسیده و عجله دارند واقعاً باعث بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیری در سطح معابر بزرگراهی می‌شوند که علت آن فقط عجله و شتاب و سرعت و سبقت‌های بی مورد است.
وی تصریح کرد: رانندگانی که در این ساعات عجله و شتاب دارند کمی زودتر از خواب بیدار شوند تا به موقع به مقصد برسند و شاهد بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیر نباشیم.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از مهر، سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگانی که قصد سرعت و لایی کشی دارند به این نکته توجه داشته باشند که او چشم انتظارانی دارد و باید به منزل و آغوش خانواده خود بازگردد و او متعلق به خود نیست و نباید با انجام تخلفاتی که باعث حادثه می‌شود جان خود و دیگران را به خطر بیاندازد. پس آرام برانید نهایت اینکه چند دقیقه دیرتر به مقصد برسیم اما در نهایت می‌رسیم.

1402/8/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :