رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا:کشف ۳۰ هزار تایر احتکار شده در کشور


رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از ۳۰ هزار تایر احتکار شده خودرو در کشور خبرداد.
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا، گفت: با توجه به التهابات پیش آمده در بازار تایر خودرو پلیس امنیت اقتصادی برای برخورد با سودجویان و اخلالگران در این بازار وارد عمل شد و طرح سراسری و ویژه برخورد با احتکار لاستیک را به مرحله اجرا درآورد.
وی با بیان اینکه در نتیجه اجرای این طرح، ۳۴ پرونده در خصوص احتکار لاستیک تشکیل شده است، افزود: این پرونده‌ها منجر به کشف ۳۰ هزار و ۶۵۳ عدد لاستیک به ارزش بیش از ۸۵۰ میلیارد ریال شده است که این تایرها شامل انواع سایز تایر از جمله تایر خودروهای سبک و سنگین است.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه تاکنون ۴۴ محتکر نیز شناسایی و دستگیر شدند؛ گفت:‌ برای دستگیرشدگان پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات تکمیلی در مورد پرونده هر یک از این افراد از سوی ماموران پلیس درحال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رحیمی با بیان اینکه در نتیجه برخی از اقدامات افراد سودجو، قیمت‌های کاذب در بازار ایجاد شده بود، افزود: پلیس باهرگونه احتکار و برهم زدن نظم و امنیت اقتصادی برخورد خواهد کرد و اجرای چنین طرح‌هایی ادامه خواهد داشت و طبیعی است که اگر افراد سودجو در حوزه‌های دیگر از جمله قاچاق سعی در برهم زدن نظم اقتصادی داشته باشند، با آن برخورد خواهد شد.

1402/8/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :