فرصتی برای رونق و احیای تجارت و ترانزیت؛

آزاد شدن واردات خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون به مناطق آزاد
مدیر بازرگانی از آزاد شدن واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون به مناطق آزاد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار؛ رسول بهزادی مدیر بازرگانی سازمان، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: عطف به مصوبه هیات وزیران، واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون که سن خودرو بر مبنای سال ساخت در زمان ورود به کشور کمتر از 5 سال باشد، به مناطق آزاد، آزاد شد.

بهزادی با بیان اینکه هدف ما تسهیل تجارت و صادرات در منطقه آزاد چابهار علی الخصوص استان و رفاه مردم شریف استان، فلذا این امر موجبات فراهم نمودن رضایت ایشان را در پی خواهد داشت و همچنین نقش پر رنگ و بسزایی در نوسازی حمل و نقل و ترانزیت و ناوگان شهری را به همراه دارد.

مدیر بازرگانی سازمان با اشاره به اهمیت این مقوله گفت: از لحاظ استراتژیک بندر چابهار بسیار مورد توجه بوده و به همین منظور نیاز به ایجاد زیرساخت‌های مهم و مجهز می باشد که برای نوسازی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت این امر بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی همچنین بیان کرد: یقیناً واردات خودرو دست دوم هم فرصتی برای رونق و احیای تجارت و ترانزیت و هم از لحاظ نوسازی در ناوگان حمل و نقل شهری بسیار به نفع مردم خواهد بود.

1402/08/06

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :