مدال طلای مسابقات شطرنج مردان به بیمه البرز رسید

دومین مرحله مسابقات شطرنج المپیاد ورزش صنعت بیمه به میزبانی بیمه نوین با حضور 13 تیم از شرکت های بیمه پارسیان، ما، دی، رازی، آسیا، البرز، دانا، تجارت نو، سرمد، کوثر، مرکزی ، امید و معلم آغاز شد و با برتری تیم مردان بیمه البرز به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، با وجود اینکه رشته شطرنج برای اولین بار در جدول مسابقات المپیاد ورزش صنعت بیمه قرار گرفته بود شاهد حضور چشمگیر مردان صنعت بیمه در این دور از رقابت ها بودیم.
همچنين در این دور از مسابقات که به روش سوئیسی برگزار شد تیم های مردان بیمه البرز برنده مدال طلا، بیمه رازی برنده مدال نقره و بیمه دانا نیز برنده مدال برنز این دور از رقابت های المپیاد ورزش صنعت بیمه شدند و با این نتایج مدال آوران هر دو گروه زنان و مردان مسابقات شطرنج مشخص شد.
در حاشیه این مسابقات، استاد هنری مسئول برگزاری و سرداور این مسابقات در خصوص کیفیت این مسابقات گفت: با وجود اینکه عمده شرکت کنندگان مبتدی هستند اما مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار بود، مسابقات شطرنج صنعت بیمه به نسبت سایر نهاد هایی که در این سطح مسابقاتی برگزار کردند با استقبال بسیار خوبی روبرو بود.

1402/08/09

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :