رئیس کل دادگستری استان مازندران:تخریب ویلاهای فرزندان چهره مشهور اقتصادی در نوشهر/ مالک متعهد به کاشت درخت در اراضی شد


رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: مالک ۶۴ ویلای غیرمجاز احداث شده در نوشهر، متعهد به کاشت درخت در اراضی شده است.
ویلا‌ها که برای فرزندان یک چهره مشهور اقتصادی که سابقه محکومیت هم دارد، است در یکی از زمین‌های جلگه‌ای چندین هکتاری احداث شده بودند.
با تشکیل پرونده قضایی مشخص شد که برخی افراد و نهاد‌ها در دادن مجوز غیرقانونی به این گروه همکاری کرده و کار را برای ساخت و ساز غیرمجاز در این پهنه وسیع تسهیل کرده‌اند.
در ادامه و برای جلوگیری از سوءاستفاده صورت گرفته برای تمامی افراد و نهاد‌های متخلف در این پروژه پرونده قضایی تشکیل شده و رسیدگی به آن در دست بررسی است.
حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران در رابطه با آخرین وضعیت تخریب این ویلا‌ها بیان کرد: عملیات تخریب ویلا‌ها به صورت جدی و با سرعت ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از تسنیم، وی با تاکید براینکه نظارت دستگاه قضایی تا تخریب کامل سازه‌های غیر مجاز وجود دارد گفت: روز گذشته نیز به همراه تعدادی از مسئولان قضایی بازدیدی از محل انجام شد و طبق برآورد‌ها تا کنون حدود 35 درصد از بنا‌های احداث شده به صورت کامل تخریب شده و عملیات تخریب ادامه دارد.
رئیس کل دادگستری استان مازندران تاکید کرد: سازنده ویلا‌ها متعهد شده که پس از اتمام عملیات تخریب، اراضی به حالت قبل بازگردد و تمام هزینه‌های قلع و قمع و کاشت درخت نیز با مالک است.

1402/11/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :