مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران:۱۳ دی ماه مترو و اتوبوس برای زنان رایگان است


مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران از رایگان شدن مترو و اتوبوس برای بانوان در ۱۳ دی ماه همزمان با “هفته بزرگداشت مقام زن و مادر” خبر داد.
مریم اردبیلی؛ در نشست خبری تشریح برنامه‌های “هفته بزرگداشت مقام زن و مادر” با بیان اینکه پویش “قدردانیم” در هفته بزرگداشت مقام زن و مادر اجرا می‌شود، اظهار کرد: در این هفته تخفیف‌ها برای بانوان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به استفاده رایگان مترو و اتوبوس در ۱۳ دی‌ماه اشاره کرد.
وی افزود: استفاده رایگان از پردیس‌های سینمایی ملت، راگا و تماشا در روز ۱۳ دی و بازدید رایگان از برج میلاد از ۱۳ تا ۱۶ دی‌ماه به شرط رزرو اینترنتی برای بانوان رایگان خواهد بود.
مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران تصریح کرد: شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد نیز برای بانوان از ۱۳ تا ۱۹ دی ماه برنامه‌هایی پیش‌بینی کرده است که می‌توان به تخفیف ۴۰ درصدی بازدید از گنبد مینا، تخفیف ۵۰ درصدی شهربازی، بازدید رایگان از کتابخانه نادر ابراهیمی، تخفیف ۳۵ درصدی استخر ۴ فصل بوستان بهشت مادران و تخفیف ۱۵ درصدی مجموعه باغ غذا در ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه اشاره کرد.
اردبیلی افزود: در هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، ۱۸ پروژه مخصوص بانوان در ۱۲ منطقه با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد. همچنین حدود ۱۰ کوثر کارآفرینی افتتاح می‌شود و شهردخت شماره ۲ منطقه ۶ آغاز به کار خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز و به نقل از، باشگاه خبرنگاران جوان به گفته مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران، اجرای ویدئو مپینگ در برج آزادی به‌مناسبت روز مادر و پویش جشن آزادسازی مادران زندانی غیرعمد از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته گرامیداشت مقام مادر برگزار می‌شود. همچنین در مناطق ۲۲ گانه، ۲۸ جشن بزرگ برگزار خواهد شد. علاوه بر اینکه در سطح محلات جشن‌های محلی پیش‌بینی شده و به نظر می‌رسد که جمعیتی حدود نیم‌میلیون نفر از تهرانی‌ها در این جشن‌ها حاضر شوند.

1402/10/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :