رییس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد:ورود ۵۰۰ هزار خانواده به جرگه مستمری‌بگیران


رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه کمبود منابع همیشه در کشور وجود دارد، اما در کنار کمبود منابع و محدودیت‌ها، به تجهیز و اهرم کردن منابع فکر کردیم، اقدامات سازمان بهزیستی برای پوشش جامعه هدف را تشریح کرد.
علی محمد قادری در مراسم گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت با بیان اینکه کارهای بزرگ، اراده بزرگ، همت بلند و عالی می‌خواست، گفت: در سازمان تحول نظری و مبانی آن تازه‌گردانی شد و حرف نو و رویکرد جدید به حوزه ماموریتی ما وارد شد.
وی افزود: نگاه سازمان این بود که سلسله فعالیت‌های فراگیر اجتماعی و مسیر تحول را بپیماید. استفاده و به روز رسانی فناوری‌های اجتماعی و پیش‌ران‌های مرتبط احصاء شد.
رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه کمبود منابع همیشه در کشور وجود دارد، اما در کنار کمبود منابع و محدودیت‌ها به تجهیز و اهرم کردن منابع فکر کردیم، تصریح کرد: یاریگری اجتماعی را مرور کردیم که قابلیت جریان سازی داشت. هدایت خط محتوایی سازمان در برنامه‌های گفتمانی همیشه در دستور کار بوده است. از سرمایه‌های اجتماعی در این دولت استفاده کردیم و میدان آوری نهادها و حلقه‌های میانی را انجام دادیم و ادبیات جدید و فاخری شکل گرفت.
قادری با اشاره به اینکه اعتماد اجتماعی پایه و اساس شکل‌گیری سرمایه اجتماعی است، تصریح کرد: امید است مدل‌های موفق اشتراکی بیش از گذشته توسعه پیدا کند.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویانیوز و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه در سازمان بهزیستی غنای خدمات مقصود ما بود، گفت: توجه به مسائل با هسته سخت، بیمه، مهارت، توانمندسازی و برقراری ارتباطات فرادستگاهی سازمان بهزیستی، این سازمان را در آینده‌ای نه چندان دور به سازمان نسل نو تبدیل می کند.

1402/9/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :