انعقاد تفاهم‌نامه تامین آب مورد نیاز در منطقه آزاد چابهار

تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت تامین آب صنایع و معادن ایمواسکو جهت تامین آب مورد نیاز سطح منطقه امضا شد.
به گزارش پایگاه خبری سرزمین پویا نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار؛ طی نشستی با حضور مهندس امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و مهندس محمدحسن اسدی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره ایمواسکو، تفاهم نامه همکاری در راستای تامین بلند مدت آب مورد نیاز مطابق نیاز اعلامی واحدهای تولیدی، تجاری و فعالان اقتصادی مستقر در منطقه آزاد چابهار و همچنین تامین آب شرب مورد نیاز منطقه و مصارف سازمان به مقدار مشخص در دوره محدود و با کاربری معین که تحویل آن در مخازن ذخیره سایت شیرین سازی صورت خواهد پذیرفت، منعقد گردید.

بنابراین گزارش؛ مدیرعامل سازمان عنوان کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی، میزان بارش و کمبود آب با وجود افراد خوش فکر و متخصص در زمینه رونق تولید، مهندس اسدی، در سطح استان اقدامات خوب و ارزنده‌ای انجام داده که یکی از این اقدامات تامین آب از دریای عمان می‌باشد.

وی در ادامه ضمن اشاره به دیدارهای صورت گرفته و تعاملات منتج به انعقاد این تفاهم نامه، با اشاره به اهمیت این تفاهم نامه تصریح کرد: تسریع اجرای پروژه آبرسانی از اهمیت بالایی برخوردار است که خوشبختانه با تعامل و هم افزایی که وجود دارد این امر به سرعت صورت خواهد گرفت.

اسدی مدیرعامل ایمواسکو هم اظهار داشت: تفاهمنامه با ابتکار و پیگیری مهندس مقدم مدیرعامل منطقه آزاد چابهار امضا شد و فصل جدیدی از توسعه آبرسانی در چابهار را رقم خواهد زد و به زودی شاهد پیشرفت و رشد تولید خواهیم شد.

1402/08/09

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :