تصمیمات بنزینی به برنامه هفتم توسعه موکول شد

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: در خصوص بنزین فعلا نه افزایش قیمت و نه تغییر در سهمیه موجود اعمال نخواهد شد، باید ببنیم در برنامه هفتم توسعه؛ کلیات به چه صورت خواهد بود.
اسماعیل حسین‌زهی درباره احتمال تغییر در قیمت و سهمیه بنزین اظهار داشت: در مورد بنزین آنچه در قانون بودجه آمده لحاظ می‌شود، طبق آنچه در این قانون آمده تغییری در نرخ و نحوه سهیه‌بندی بنزین اعمال نخواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه تصمیم جدیدی در زمینه بنزین اتخاذ نشده است، افزود: در خصوص تخصیص بنزین به خانوار به جای خودرو پیشنهاداتی مطرح بود که قبلا در لایحه بودجه در مورد آن بحث شد اما در مجلس رای نیاورد و قرار شد طبق روال گذشته عمل شود مگر اینکه در برنامه هفتم توسعه تصمیمات جدیدی اتخاذ شود که البته برنامه هفتم هنوز به صحن نیامده است.
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه خاطرنشان کرد: در خصوص بنزین فعلا نه افزایش قیمت و نه تغییر در سهمیه موجود اعمال نخواهد شد، باید ببنیم در برنامه هفتم توسعه؛ کلیات به چه صورت خواهد بود.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایلنا، حسین‌زهی یادآور شد: در برنامه هفتم نقطه نظرات و پیشنهادات بررسی و در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

1402/6/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :