آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: مشمولان غایب در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی تا قبل از اول مهر امسال که در نهایت منجر به اعزام به خدمت درماه‌های آینده شود، از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.
سردار تقی مهری درخصوص آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اظهار کرد: کلیه مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند و یا مشمولان دارای برگ آماده به خدمت که به هر دلیل در اعزام های قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱حضور نیافته اند، در صورت تعیین وضعیت خدمت تا قبل از تاریخ مذکور که در نهایت منجر به اعزام به خدمت در ماه های آینده شود از بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره مند می شوند.
وی گفت: ملاک بخشش فرماندهی معظم کل قوا معرفی و ثبت درخواست مشمولان تا قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ می باشد و چگونگی غیبت (غیبت اولیه وعدم حضور در یگان ) و یا تاریخ اعزام به خدمت تعیین شده بر استفاده مشمولان غایب از بخشش اضافه خدمت تاثیری ندارد.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایسنا، براساس گزارش سایت پلیس، سردار مهری این را هم گفت: تبعات دیگر ناشی از غیبت مانند ممنوعیت خروج از کشور، ممنوعیت ادامه تحصیل و… کماکان پابرجا می‌باشد.

1402/6/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :