۵۰ درصد اعتبارات مدیریت شهری صرف حقوق و مزایای کارکنان می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰ مدل رابطه استخدامی بین شهرداری و نیروهای انسانی خود وجود دارد، گفت: به دلیل پیچیدگی وضعیت موجود نیروهای انسانی در شهرداری تهران، بیش از ۵۰ درصد اعتبارات مدیریت شهری صرف حقوق، مزایا، رفاهیات و بهداشت و درمان کارکنان می‌شود.
ناصر امانی ضمن انتقاد از تنوع قراردادها و تعدد مدل‌های روابط استخدامی بین شهرداری تهران با پرسنل خود اظهار داشت: یکی از مشکلات شهرداری در تمام دوره‌ها، تعدد روابط استخدامی و تنوع قراردادهایی بوده که با پرسنل خود داشته است و به همین دلیل، از دوره‌های گذشته تا کنون، ساماندهی وضعیت نیروهای انسانی شهرداری، از جمله وعده‌های مدیران شهری پایتخت بوده است. در دوره جدید نیز شهردار تهران وعده داده است که نیروهای حجمی شهرداری را ساماندهی کند.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایلنا، وی افزود: از دوره‌های گذشته بخشی از کارکنان شهرداری تهران از طریق پیمانکاران جذب مدیریت شهری شده‌اند و بعد از چند سال خدمت تحت عنوان نیروی پیمانی، رفته‌رفته از طریق یکی از شرکت‌های تامین نیروی انسانی جذب شهرداری تهران شده‌اند و همین مساله به تعدد مدل‌های روابط استخدامی بین مدیریت شهری و پرسنل خود دامن زده است.

1402/5/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :