سهامداران در نشست صمیمی با دکتر شعبان مرادی عنوان کردند:

بازگشایی نماد بانک‌ آینده در بورس

در دوسال گذشته بسته بودن نماد بانک آینده در بورس حدود ۷۰ هزار سهامداران خرد این بانک‌را نگران‌کرده است
به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا (آرنا)، روز شنبه نشست صمیمانه سهامداران خرد بانک آینده با دکتر شعبان مرادی، سرپرست و رئیس هیات مدیره بانک‌آینده در سالن همایش های این بانک برگزار شد.
دو سال است که مجمع بانک‌آینده برگزار نمی‌شود و همین امر موجب نگرانی حدود ۷۰ هزار نفر از سهامداران خرد این بانک را فراهم شده است.
دکتر مرادی در خصوص بسته بودن نماد بانک آینده در بورس گفت: امیدواریم با مساعدت وزارت اقتصاد و بانک‌مرکزی هرچه زودتر این مشکل رفع شود.
در این نشست سرپرست بانک‌آینده ضمن پاسخ به سوالات سهامداران، گزارشی از آخرین اقدام ها و پیگیری های انجام شده در باره بازگشایی نماد (وآیند) و برگزاری مجامع و نوید بازگشایی نماد بانک بر لزوم توجه جدی و خدمت رسانی شایسته به سهامداران و مشتریان تاکید کرد .
وی در ادامه این نشست اجرای درست و مطلوب بانکداری با استفاده از همه ظرفیت ها و توانمدی ها در سطح این بانک را الزامی دانست و از دستاوردهای بسیار خوب این بانک از جمله دریافت محورهای مرحله دوم و سوم عملیات ارزی از بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی به سهامداران خبر داد.
مرادی در پایان افزود: نقشه راه همه واحدهای بانک در سال جاری مشخص است و همه باید با کار گروهی و هم افزایی به سمت اهداف و دستاوردهای آن حرکتی کنند.

1402/2/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :