اینترنت فیبر نوری به لاریجان هم رسید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل:
اینترنت فیبر نوری به لاریجان هم رسید/ شهرک صنعتی لاریجان باید از حالت رکود خارج شود
همزمان با ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی لاریجان مازندران در شهر رینه با طول پروژه 4 هزار و 500 متر و اعتبار بیش از 24 میلیارد تومان در ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی بهره بهره‌برداری رسید.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در این مراسم با تاکید بر اینکه باید به بخش لاریجان ویژه نگاه شود؛گفت: بخش لاریجان دچار کمبودهایی بوده است لذا باید ویژه به آن نگاه شود.
به گزارش صبح آمل دکتر سید عباس حسینی اظهار داشت: زیرساخت 100 کیلومتری فیبر نوری به لاریجان با اعتبار 100 میلیارد تومان آمده است و امیدواریم تا پایان بهمن امسال با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شاهد افتتاح این دستاورد بزرگ باشیم.
وی با اشاره به تأمین زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی رینه، افزود: اقدامات دیگر فیبرنوری در ادامه مسیر 100 کیلومتری قرار دارند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان امل، خاطرنشان کرد: زیرساخت‎های آب، برق و فیبرنوری در این شهرک جریان دارد و در آینده نزدیک با پایان عملیات گازرسانی زیرساخت‎های تولید و صنعت در این بخش مهیا می‌شود تا با اشتغال بالا در این بخش کمتر توسعه یافته اتفاقات خوبی را در لاریجان شاهد باشیم لذا باید شهرک صنعتی لاریجان از حالت رکود خارج شود.
حسینی با اعلام این مطلب که اینترنت و آنتن موبایل به سختی در شهر رینه پوشش داده می‎شد، گفت: با تلاش همه دستگاه‎های اجرایی و دولتی امید داریم روز به روز شاهد پویایی، بالندگی، رشد و توسعه در بخش لاریجان باشیم.
رئیس اداره مخابرات شهرستان آمل نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: در گذشته پوشش اینترنت و حتی آنتن موبایل به سختی در شهر رینه و بخش لاریجان انجام می شد ولی هم اکنون با اجرای فیبرنوری تحول بزرگی در این بخش کوهستانی شکل گرفت.
حمیدرضا سلطانی با اشاره به مهیا شدن زیرساخت برای توسعه شهرک صنعتی رینه با اجرای طرح فیبرنوری، افزود: اجرای فیبر نوری در فاصله 2 هزار و 500 متری از سطح دریا و 100 کیلومتری از مرکز شهرستان در بخش لاریجان انجام شد که کار بسیار سخت و حساس است.

1401/11/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :