اداره کل استاندارد مازندران باید در حوزه نظارت به صورت جدی وارد شود

استاندار مازندران:
اداره کل استاندارد مازندران باید در حوزه نظارت به صورت جدی وارد شود
استاندار مازندران، گفت: استاندارد در استان مازندران باید در حوزه نظارت بصورت جدی وارد عمل شود و در این راستا به سوی هوشمندسازی حرکت کند. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در جلسه شورای استاندارد استان مازندران ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در آیین استقبال و تشییع شهدای گمنام، خاطرنشان کرد: در تشییع شهدای گمنام ولایتمداری و دینداری مردم بار دیگر به رخ جهانیان کشیده شد و بانوان نشان دادند که دلبسته اندیشه ناب فاطمی هستند.
وی با تاکید بر اینکه توجه به استاندارد باید بیش از پیش و در همه شئون مهم کاری جاری باشد، اضافه کرد: نظارت مناسب زمانی اثر گذار است که به مردم گزارش شود چرا که با اطلاع مردم کسی جرات نمی کند کم فروشی کند و استاندارد ضرورتا موجب رضایت مندی مردم می گردد.
استاندار مازندران، افزود: استاندارد در استان مازندران باید در حوزه نظارت بصورت جدی وارد عمل شود هرچند نیروی انسانی استاندارد برای نظارت کافی نباشد که نیازمند همکاری و کمک سایر دستگاه هاست.
حسینی پور، بیان کرد: مدیران کل صمت و جهاد کشاورزی باید همکاری نزدیکی با مجموعه استاندارد داشته باشند تا اعمال قانون و گستره نظارت به بهترین شکل محقق شود.
نماینده عالی دولت در استان، یادآور شد: اداره کل استاندارد باید سیستم نظارتی هوشمند را ایجاد کند تا در مسیر اجرا شاهد نظارت قوی باشیم.
حسینی پور، گفت: مازندران در حال شتاب بخشی به حوزه صادرات است و از اینجهت بشدت نیازمند این هستیم تا استانداردهای لازم محصولات صادراتی را رعایت کنیم تا در فتح بازارهای هدف موفق عمل نماییم.
وی تصریح کرد: در مازندران در ارتباط با استاندارد باید افدامات بسیاری صورت گیرد تا مجموعه الزامات کیفیت کالا در بازار عرضه و تقاضا باجدیت اجرا شود.
استاندار مازندران بابیان اینکه استاندارد باید در تمام کارهای استان حاکم شود و اثرگذاری آن زمانی خواهد بود که عملکرد این نهاد حاکمیتی برای اقشار مردم گزارش شود، گفت: استاندارد باید سیستم نظارتی هوشمند بر نحوه تولید و عرضه کالا داشته باشد.

1401/10/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :