اطلاعيه ايران خودرو وجه خرید محصولات صرفا به حساب ایران خودرو واریز شود

گروه صنعتي ايران خودرو با صدور اطلاعيه اي نسبت به مشكلات ناشي از تخلف شركت خودرو تجارت يكتا واكنش نشان داد و اعلام كرد طی اين رويداد متضرر شده و پيگيري هاي حقوقي لازم براي احقاق حق خود را انجام خواهد داد. به گزارش سرزمین پویا به نقل از ايكوپرس،‌ در اين اطلاعيه آمده است: گروه صنعتي ايران خودرو ضمن ابراز تاسف درخصوص مشكلات پيش آمده براي برخي هموطنان كه محصولات اين شركت را از يك شركت خصوصی به نام خودرو تجارت يكتا خريداري كرده اند، به اطلاع می رساند که شرکت مذكور هیچ گونه ارتباط و وابستگی به گروه صنعتی ایران خودرو نداشته و ندارد، اما در جهت احقاق حقوق و حمایت از شهروندان و در کنار آنها، هرگونه همکاری را از طریق مراجع قضایی و انتظامی به عمل خواهد آورد.
بدیهی است گروه صنعتی ایران خودرو نیز از نظر معنوی در این رویداد متضرر شده است و پیگیری های حقوقی لازم جهت احقاق حق خود را به عمل خواهد آورد. اين گروه صنعتي در راستاي تنویر افکار عمومی توجه به نکات زير را ضروری می داند:
شركت خودرو تجارت يكتا كه اقدام به دريافت وجه جهت فروش محصولات گروه صنعتي ايران خودرو كرده، داراي شخصيت حقوقي مستقل بوده است.
سوابق بررسي شده حاكي است هيچ شخصيت حقيقي يا حقوقي، قراردادي با ايران خودرو براي خريد اين محصولات منعقد نكرده و در فرآيند انعقاد قرارداد و فروش اين محصولات هيچ وجهي از سوي مشتريان و شركت خودرو تجارت يكتا به حساب ايران خودرو واريز نشده است.
گفتنی است که مدیریت شرکت خودرو تجارت یکتا و نمایندگی تعليق شده 5054 ایران خودرو، یک نفر بوده، ولی كليه تخلفات و سوءاستفاده هاي اخير در قالب شركت خودرو تجارت يكتا كه ارتباطي با گروه صنعتي ايران خودرو ندارد، صورت گرفته است. قراردادهای منعقد شده نيز با شرکت خودرو تجارت یکتا و ممهور به مهر این شرکت بوده است.
شايان ذكر است، گروه صنعتي ايران خودرو بارها اعلام و تاكيد كرده كه هموطنان عزيز در هنگام خريد محصولات اين خودروساز، وجوه خود را صرفا به حساب اين شركت واريز كرده و اكيدا از پرداخت وجه نقد و يا واريز به حساب هاي غير، خودداري كنند. اين موضوع در قراردادهاي رسمي گروه صنعتي ايران خودرو با مشتريان نيز به صراحت درج و مورد تاكيد قرار گرفته است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :