فعالیت بانک های ایران در شبکه های اجتماعی بررسی شد؛ #بانک مسکن دومین بانک موفق در «تلگرام»

بانک مسکن با کسب مقام دوم در میان بانک های کشور در فهرست 10 بانک برتر داخلی فعال در شبکه اجتماعی تلگرام قرار گرفت.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از بانک مسکن-هیبنا ،بنا بر گزارش ارایه شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص بررسی فعالیت بانک های ایرانی در شبکه های اجتماعی،طی سه ماهه اول امسال 10 بانک برتر به لحاظ موفقیت و گستردگی فعالیت در شبکه های اجتماعی معرفی شدند که بانک مسکن موفق به کسب رتبه دوم به لحاظ فعالیت موفق در شبکه اجتماعی تلگرام شد.
بر اساس این گزارش،در این اقدام که به منظور ایجاد تحرک و تعامل بیشتر بین بانک ها و مشتریان در رسانه های اجتماعی صورت گرفت ، عملکرد بانک ها در سه ماهه اول سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت بانک مسکن با کسب امتیاز 3/553 بعد از بانک کارآفرین در رتبه دوم جای گرفت.
به این ترتیب، بانک های کارآفرین،مسکن،پاسارگاد،ملت،اقتصاد نوین،سامان،آینده، شهر،تجارت و رفاه کارگران،به ترتیب 10 بانک برتر ایرانی از نظر موفقیت در استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام طی سه ماه اول سال 96 معرفی شدند.
گفتنی است در رتبه بندی نهایی بانک های برتر در تلگرام، 5 معیار کیفیت محتوا،نفوذ محتوا،مدیریت کانال،تعداد بازدید از هر پست و همچنین میانگین تعداد پست در هر ماه مورد توجه قرار گرفت که در این خصوص کانال تلگرامی بانک مسکن طی سه ماهه اول امسال 17 هزار و 475 عضو داشته است که به دلیل میزان حضور و فعالیت در این شبکه اجتماعی حائز رتبه دوم شد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :