با مشارکت بانک ملی ایران کلنگ احداث مدرسه در یک روستای پارس آباد به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه سه کلاسه در روستای بیوک خانلو پارس آباد با حضور مسئولان بانک ملی استان اردبیل، جمعی از مدیران استانی و محلی و جمعی از مردم منطقه برگزار شد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از #روابط_عمومی #بانک_ملی ایران، سید #احمد_طاهری رییس اداره امور شعب استان اردبیل بانک ملی ایران در این مراسم با تشریح عملکرد این بانک در بعد مسئولیت های اجتماعی گفت: بانک ملی ایران در زمینه مسئولیت های اجتماعی و به خصوص مدرسه سازی عملکرد درخشانی داشته است.
وی افزود:اقدامات فرهنگی و اجتماعی این بانک در اقصی نقاط کشور نشان می دهد که این بانک در کنار فعالیت های اصلی، اهمیت ویژه ای برای مسئولیت های اجتماعی قائل است.
حجت الاسلام والمسلمین سعید رشادی امام جمعه شهرستان پارس آباد در این مراسم گفت:حرکت معنوی بانک ملی ایران برای ساخت مدرسه در این منطقه محروم در خور تقدیر است.
وی افزود:کشور ما سابقه دیرینه ای در علم و اندیشه دارد و باید متناسب با این پیشینه حرف اول را در عرصه علم آموزی جهان بزنیم.
امام جمعه پارس آباد تاکید کرد:خیرین مدرسه ساز از باهوش ترین مردم هستند، چرا که ارزش کار خود را می دانند و از نتیجه آن آگاهی دارند.
دولت لطفی مدیر کل نوسازی مدارس استان اردبیل نیز در این مراسم از اقدامات خیرین مدرسه ساز در مناطق محروم تقدیر کرد.
جواد قرآن نویس رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات بانک ملی ایران در زمینه های مختلف فرهنگی،اجتماعی و …گفت:عمل خیر خواهانه این بانک در ساخت مدارس برای مناطق محروم در خور تقدیر است.
وی افزود:اخلاق و رفتار بانک ملی ایران در ایفای مسئولیت های اجتماعی باید برای سایرین الگو باشد.
احمد دهقان رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد نیز در این مراسم ضمن قدردانی از عملکرد بانک ملی ایران در زمینه مسئولیت های اجتماعی گفت:آموزش و تربیت فرزندان میهن اسلامی از اهمیت فراوانی برخوردار است و برای پیشرفت این امر همه بخش ها باید دست در دست هم بگذارند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :