آغاز به کار #شعب #بيمه_تجارت_نو در #اردبیل

#سيد_محمد_عباس_زادگان ظهر امروز در نشست خبري با خبرنگاران به منظور فرا رسيدن روز خبرنگار و تجليل از اصحاب رسانه در اردبيل اظهار داشت: شرکت بيمه تجارت نو با سرمايه اوليه حدود 250 ميليارد تومان تشکيل يافته که اين شرکت يکي از بالاترين ميزان سپرده ها براي آغاز به کار در حوزه صنعت بيمه را دارد که اين موضوع سبب شده اين شرکت قدرت پرداخت بسيار بالايي در حوزه خسارت بيمه داشته باشد.
وي افزود: بيش از يک سال فعاليت توانگري اين بيمه در رتبه درجه يک قرار گرفته و قراردادهاي جديدي از جمله پوشش بيمه پالايشگاه جديد آبادان، خط انتقال گاز به عراق، سکوهاي نفتي بخشي از عسلويه توسط بيمه تجارت نو انجام مي شود.
مديرعامل شرکت بيمه تجارت نو گفت: سرعت پرداخت خسارت بيمه براي ما بسيار حائز اهميت است و تلاش کرديم که با استفاده از کارشناس هاي خبره و زبده بتوانيم در حوزه صنعت بيمه به سهم خودمان در بخش مديريت ايمني و ريسک تلاش کنيم و در اين ارتباط واحد توليدي که پوشش بيمه اي خود را به شرکت بيمه تجارت نو واگذار کند کارشناسان ايمني و ريسک اين شرکت به طور رايگان وضعيت ايمني واحد مربوطه را بررسي مي کنند.
عباس زادگان بيان کرد: حتي شرکت بيمه تجارت نو در تجهيزات شرايط ايمني يک واحد توليدي از منابع داخلي خود نيز بهره مي برد تا بتواند حوزه ايمني را در واحد توليدي مورد قرارداد خود تامين کند.
وي تصريح کرد: بحث ايمني و ريسک بسيار مورد توجه مسئولان بيمه تجارت نو قرار گرفته به طوري که نخستين شرکت ريسک و ايمني کشور در حوزه ايمني توسط شرکت بيمه تجارت نو به زودي راه اندازي مي شود که اين شرکت سرويس هاي ريسک و ايمني در حوزه هاي انرژي و جلوگيري از کاهش تلفات را ارائه خواهد کرد.
مديرعامل شرکت بيمه تجارت نو گفت: درصدد واگذاري نمايندگي هاي اين شرکت بيمه فعال در استان هاي کشور هستيم و در شمال غرب کشور نيز در شهرهاي تبريز، زنجان و اروميه نمايندگي بيمه راه اندازي شده و امروز نيز در استان اردبيل شروع به کار بيمه تجارت نو آغاز شده و به نمايندگي هاي فعال واگذار مي شود.
در اين جلسه مديرعامل شرکت بيمه تجارت نو، بهزاد اقبالي را بعنوان مسئول شعبه اردبيل معرفي کرد..
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر بابت جذب نمايندگي به آدرس شعبه واقع در محل بانک تجارت شعبه بسيج مراجعه يا با شماره تلفن هاي
33720570 تلفن شعبه و 09147554559تماس بگيرند

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :