نایب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس:بانک صنعت و معدن پیشران در توسعه صنعتی کشور است

هادی قوامی، نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر عملکرد بانک صنعت و معدن بر ایجاد اشتغال کشور گفت: اقدامات بانک صنعت و معدن در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی درنقاط مختلف کشور خصوصا در مناطق محروم بسیار تاثیرگذار بوده است.
وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن افزود: اگر بانک ها بتوانند رویکرد و نگاه بانک توسعه ای صنعت و معدن را مد نظر داشته باشند و به ایجاد صنایع پایه ای متناسب با مزیت ها در هر نقطه ای از کشور بپردازند، رونق تولید و رشد اقتصادی را شاهد خواهیم بود.
قوامي تصريح كرد :اکنون با توجه به ارائه تسهیلات بانک صنعت و معدن زمینه ایجاد بسیاری از انواع صنایع با استفاده از تکنولوژی های کاربردی در نقاط مختلف کشور فراهم شده است.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اقدامات بر اشتغال، تولید و ایجاد ارزش افزوده تاثیرات مثبتی گذاشته و نکته حائز اهمیت این است که میزان تسهیلات دهی بانک صنعت و معدن در سراسر کشور عادلانه توزیع شده است.
این نماینده مردم در مجلس دهم بیان داشت: به همین خاطر باید به جناب مهندس افخمی، مدیرعامل با تجربه بانک صنعت و معدن و همکاران مجموعه خداقوت گفت و امید است که این روند و نگاه در بانک تداوم داشته باشد تا شاهد رشد و پیشرفت کشور باشیم.
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن اظهار کرد: به طور حتم زمانیکه یک بانک توسعه ای توانسته اینگونه نقش بسزایی در توسعه صنعتی کشور داشته باشد باید برای افزایش سرمایه این بانک کمک شود تا عملکرد مثبت بانک صنعت و معدن به مراتب بیشتر و موثرتر باشد.
قوامی عنوان داشت: فعالیت بانک صنعت و معدن لزوما در حوزه صنعت خلاصه نشده بلکه در حوزه زیرساخت ها مانند راه آهن و بسیاری از پروژه های این چنینی تاثیرات شگرفی داشته و این بانک خوشبختانه در تحولات زیرساختی کشور پیشرو است.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی می توان گفت که بانک صنعت و معدن پیشران در توسعه صنعتی کشور است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :