باحضور دکتر ربیعی و دکتر نوربخش؛بخش جدید CCU بیمارستان تأمین اجتماعی امام رضا(ع) ارومیه افتتاح شد

بخش جدید CCU بیمارستان تأمین اجتماعی امام رضا(ع) ارومیه با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی؛ استاندار و مدیران استانی آذربایجان غربی افتتاح شد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر ربیعی و دکتر نوربخش همراه با مدیران استانی آذربایجانغربی به بازدید از بیمارستان و عیادت از بیماران پرداختند.
دکتر نوربخش در حاشیه این مراسم، گفت: با افتتاح بخش جدید CCU بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه ١٠ تخت نیز به ظرفیت این بخش اضافه می شود و این بیمارستان با ٢٥٦ تخت و ٣٦ تخت ویژه با شرایط مناسب به بیمه شدگان و مردم این استان خدمت رسانی می کند.
وی با اشاره به بازدید روز گذشته از بیمارستان در حال تکمیل امیرالمومنین(ع) خوی، اظهار داشت: این بیمارستان در ماه های آینده تجهیز و افتتاح می شود.
همچنین همزمان با سفر دکتر ربیعی و دکتر نوربخش به استان آذربایجانغربی، مراسم اختتامیه و فینال مسابقات تنیس روی میز بانوان دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سالن ورزشی بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه برگزار شد.
دکتر نوربخش در مراسم اختتامیه و فینال مسابقات تنیس روی میز بانوان المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی گفت: اقدامات رفاهی و نشاط بخش در بین کارکنان و مستمری بگیران در سال های اخیر رشد قابل ملاحظه داشته است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :