قربانی در جمع مدیران ارشد نیروگاه برق دماوند: سرمایه گذاری در نیروگاه برق دماوند برای گروه مالی دی با اهمیت است

با حضور مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره، نمایندگان جدید بانک دی در ترکیب اعضای هیات مدیره نیروگاه برق دماوند معرفی شدند.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک دی، محمد رضا قربانی، مدیر عامل بانک دی به همراه تعدادی از مدیران ارشد این بانک ضمن حضور در جمع مدیران نیروگاه برق دماوند به گفتگو پرداختند.
در این جلسه که با ارائه گزارش عملکرد نیروگاه دماوند توسط مدیر عامل این نیروگاه آغاز شد، محمد رضا قربانی پس از استماع گزارش فعالیت های نیروگاه ، با اشاره به اهمیت فعالیت شرکتهای گروه مالی دی، تصریح کرد: گروه مالی دی نسبت به وضعیت شرکت های تحت مدیریت خود و نحوه فعالیت و سودآوری آن ها بسیار حساس است و سرمایه گذاری در نیروگاه برق دماوند هم که فعالیت اصلی آن تولید بخشی از برق کشور است، برای بانک دی بسیار با اهمیت است.
قربانی با اشاره به حمایت بانک دی از عملکرد نیروگاه برق دماوند در راستای سودآوری و فعالیت بهینه، اظهار کرد: این مجموعه ،یک مجموعه تخصصی با بازار انحصاری است که جامعه هدف جهت فروش کالای تولیدی این نیروگاه وزارت نیرو می باشد لذا باید با گسترش ارتباط با وزارت نیرو نسبت به فروش محصول و سودآوری بیشتر اطمینان حاصل نمود.
در ادامه ، محمد رضا قربانی ضمن تقدیر از تلاش نمایندگان قبلی بانک در ترکیب اعضای هیات مدیره این نیروگاه ، رضا سهم دینی و حسین قنبری ممان را به عنوان نمایندگان جدید بانک در نیروگاه معرفی نمود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :