کنسرسیوم بانکی برای توسعه اشتغال استان گیلان تشکیل شد

​با هدف کارآفرینی، اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان گیلان، بانکهای صادرات ایران، ملی، کشاورزی، صنعت و معدن و سپه در قالب کنسرسیوم موافقت نمودند یک طرح کلان معرفی شده از سوی استانداری را تأمین اعتبار نمایند.
به گزارش سرزمین پویا به نقل روابط عمومی بانک صادرات ایران، جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی، کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و تعدادی از مدیران بانکی و کشوری برگزار شد.
نوبخت در این جلسه که در محل استانداری گیلان برگزار شد، گفت: در کنار انجام کارهای عمرانی و زیربنایی، به محرومان و اقشار آسیب پذیر جامعه نیز توجه ویژه داریم و نمی توانیم منتظر بمانیم ابتدا توسعه ایجاد شود و بعد از آن به محرومان رسیدگی شود. وی در ادامه افزود: برای توسعه کشور به دور از علایق و سلایق سیاسی باید در کنار یکدیگر تلاش نمائیم.
نوبخت با تأکید بر اینکه توسعه بدون زیرساخت ها حاصل نمی شود، از اعلام آمادگی مدیران عامل بانکهای کشور برای طرحهای اشتغال زایی تشکر کرد و گفت: بی شک حمایتهای بانکهای کشور می تواند استان گیلان را در مسیر رشد و توسعه روزافزون قرار دهد.
همچنین در این جلسه در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و همسو با سیاستهای دولت محترم و با ابتکار و پیشنهاد زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران، مدیران عامل بانکهای ملی، کشاورزی، صنعت و معدن و سپه طی نامه ای خطاب به دکتر نوبخت موافقت نمودند برای توسعه اشتغال استان گیلان در قالب یک کنسرسیوم، از طرحی تولیدی و اشتغالزا به انتخاب استاندار گیلان حمایت مالی و تأمین اعتبار نمایند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :