تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید (گزارش ٩)؛ توسعه تخصیص منابع و بانکداری الکترونیکی بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران با بیش از ٥ دهه تجربه در ارائه خدمات بانکی و به عنوان یکی از بانک های بزرگ تجاری کشور، با برخورداری از یک هزار و ٥٠ شعبه و قریب به ده هزار نفر نیروی انسانی به ترتیب ٤,٧ و٤.٩ از کل شبکه شعب و پرسنل نظام بانکی کشور را به خود اختصاص داده و همچنین ٧.٦ درصد از منابع ٦بانک بزرگ تجاری کشور را در اختیار دارد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران در بخش حوزه جذب منابع تا پایان سال گذشته توانسته است بالغ بر ٣٧١/ ٤٨٨ میلیارد ریال از نقدینگی اقتصاد کشور را در قالب پرتفوی منابع خود تجهیز کند.
همچنین بانک رفاه کارگران در حوزه های توسعه تخصیص منابع و بانکداری الکترونیکی اقدامات موثری را در دولت یازدهم انجام داده است.
انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، بانک رفاه کارگران و فروشگاه های زنجیره ای به منظور ارائه کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان(کاراکارت) از اقدامات این بانک در سال های اخیر در دولت یازدهم است.
همچنین به منظور پرداخت مطالبات داروخانه ها، قرارداد همکاری بین سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران منعقد شد.
با هدف تسویه بدهی های سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان های دولتی طرف قرارداد، قرارداد همکاری ما بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه کارگران منعقد شد.
لازم به ذکر است؛ بانک رفاه کارگران در زمینه های مبارزه با پولشویی، رضایت ارباب رجوع، معرفی شرکت های برتر ایران، تجلیل از کارآفرینان،فناوری و مدیریت سلامت اداری و… در سالهای ٩٢ الی ٩٦ در جشنواره ها خوش درخشیده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :