بانک مسکن اعلام کرد: شرایط شرکت در سی و هفتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن

آخرین فرصت سپرده پذیری و تکمیل اطلاعات حساب برای شرکت در سی و هفتمین دوره قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن ، ۳۱ خرداد ماه می باشد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، مشتریانی که تا پایان خرداد ماه با حداقل مبلغ ۲۰ هزار تومان یک حساب قرض الحسنه افتتاح کنند و در حساب خود حداقل به مدت ۹۰ روز پی در پی این حداقل مبلغ سپرده(۲۰ هزار تومان) را نگهداری کنند می توانند در سی و هفتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک شرکت نمایند.
سی و هفتمین دوره قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس از برگزاری یک جلسه کارشناسی با حضور مدیران بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی در شهریورماه انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است، از سال ۹۰ به بعد شورای عالی مبارزه با پولشویی دستور العملی را منتشر کرد که بر اساس آن برای شناسایی مسیرهای مبادلات پولی، بانک ها ملزم هستند برای هر اقدامی حتما مشخصات کامل افراد را ثبت کنند. بر اساس این دستور العمل حساب های فاقد کد ملی مسدود و پس از آن با انجام مکاتبات لازم با دارندگان این حساب­ ها از آن ها درخواست شد تا اطلاعات حساب ­های خود را تکمیل کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، با توجه متمرکز شدن سیستم ­ها، بانک ­ها ملزم هستند تا اطلاعات کامل حساب­ ها را ثبت کنند.
همچنین برخی حساب ­های قدیمی نیز وجود دارد که فاقد اطلاعات هویتی مورد نیاز از جمله کد ملی هستند و با وجود اطلاعیه های بانک مسکن، سپرده­ گذاران اقدام به تکمیل اطلاعات خود نکرده ­اند از این رو بانک نمی ­تواند پس از این هیچ­ گونه خدمتی به آنها ارائه کند.
لازم به ذکر است، با توجه به استعلام به عمل آمده از اداره مطالعات و مقررات بانک مرکزی در خصوص حساب­ های قرض الحسنه فاقد کد ملی معتبر، به دلیل عدم تکمیل اطلاعات هویتی از جمله شماره ملی و همچنین مسدود بودن حساب ها، اساسا امکان ارائه خدمات به این حساب ها از جمله مشارکت در قرعه کشی جوایز قرض الحسنه میسر نیست. از این رو لازم است دارندگان حساب های قرض الحسنه که اطلاعات هویتی آنها تکمیل نیست هر چه زودتر و تا پیش از زمان قرعه کشی (شهریورماه) برای تکمیل اطلاعات خود به یکی از شعب بانک مسکن مراجعه و با تکمیل اطلاعات خود امکان حضور در قرعه کشی جوایز قرض الحسنه را فراهم کنند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :