قدردانی مدیرعامل بانک صادرات ایران از همکاری‌ صمیمانه پلیس فتا

​سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران با اهدای لوح تقدیر به سرهنگ گودرزی، جانشین رئیس پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات) به خاطر تلاش و همکاری پلیس فتا در زمینه‌ تأمین امنیت بانکداری و افزایش سطح آگاهی‌های عمومی، قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در جلسه ای که به منظور قدردانی از تلاش و همکاری مطلوب پلیس فتا با این بانک برگزار شد، مدیر عامل بانک صادرات ایران در سخنانی بر لزوم توسعه همکاری‌ دو جانبه بین بانک‌ها و نهادهای انتظامی و امنیتی جهت حفظ و حراست از اموال و دارایی‌های مردم تاکید کرد.

زراعتی در ادامه با ابراز خرسندی از این دیدار گفت:‌ همکاری صمیمانه پلیس فتا با این بانک ضریب امنیت خدمات دهی بانکی در فضای مجازی را بالا برده و مشتریان با آرامش و اعتماد بالا از این گونه خدمات بهره مند می شوند.

وی همچنین افزود: وظیفه خود می‌دانم به دلیل همکاری مثبت و سازنده فی مابین، از پلیس فتا به صورت ویژه تشکر و قدردانی کنم و اعلام نمایم که اقدامات به موقع و بجای پلیس فتا، شایسته تقدیر است.

در ادامه این نشست سرهنگ گودرزی جانشین فرماندهی پلیس فتا نیز گفت: بانک‌های زیادی نزد پلیس فتا تشکیل پرونده داده و پیگیر هستند که در این زمینه به دلیل پیگیری مجدانه واحدهای نظارتی بانک صادرات ایران در خصوص پرونده های مربوطه، نتایج مطلوبی حاصل شده است.

وی افزود: کارکنان واحدهای نظارتی بانک صادرات ایران افراد خبره‌ای هستند و این امر باعث شده است که همکاران ما نیز با ذوق و شوقی خاص مسائل را پیگیری کنند و امیدواریم این همکاری‌ها در آینده نیز به شیوه ای موثرتر از گذشته ادامه داشته باشد.

جانشین فرماندهی پلیس فتا در ادامه تصریح کرد: همکارانم در پلیس فتا آسیب‌های احتمالی وارد شده به مشتریان بانک‌ها را در فضای مجازی شناسایی، رصد و منافذ آسیب پذیر موجود را شناسایی و برای رفع آنها اقدام می نمایند. خوشبختانه بانک صادرات ایران جایگاه مناسبی نسبت به سایر بانک‌ها دارد، همراهی و همدلی کارکنان بخش های نظارتی این بانک با پلیس فتا الگوی خوبی از همکاری موثر این دو سازمان می باشد.

سرهنگ گودرزی در پایان گفت: امیدواریم با تدابیر مدیرعامل بانک صادرات ایران و همچنین برنامه‌های مدنظر حراست این بانک و همکاری مشترک فی‌مابین، شاهد بانکداری ایمن و بی خطر در فضای مجازی باشیم که قطعا ثمرات آن شامل حال مردم عزیز میهن اسلامی‌ نیز خواهد شد.

در ادامه این نشست فراهانی، مدیر امور حراست و حفاظت بانک صادرات ایران نیز با اشاره به همکاری‌های سازنده بین بانک و پلیس فتا گفت: خوشبختانه از گذشته تاکنون بانک صادرات ایران همکاری خوبی با نیروی انتظامی و پلیس فتا داشته است و هرچه پیش می‌رویم اهمیت و نتایج این موضوع بیشتر نمایان می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث فناوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: امروزه سرقت‌هایی که صورت می‌گیرد مثل قبل نیست. در گذشته یک روال ثابت و مشخصی وجود داشت که با نصب دوربین و اقدامات اطلاعاتی، سارقان دستگیر می‌شدند اما امروزه فضا حساس‌تر است و اشخاص سودجو به ابزارهای پیچیده‌تری مجهز هستند.

مدیر امور حراست و حفاظت بانک خاطرنشان کرد: همکاران حراست بانک صادرات ایران در مقایسه با سازمان های مشابه از جمله بهترین ها هستند. ما از نیروی انتظامی و پلیس فتا سپاسگزاریم که به صورت شبانه‌روزی و حتی در ایام تعطیل با بانک همکاری دارند و امروز اینجا جمع شدیم تا به خاطر همکاری شایسته این عزیزان با بانک صادرات ایران از تلاش آنان قدردانی کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم آقای زراعتی لوح تقدیری را به پاس همکاریهای مطلوب فی مابین به مسئولان یاد شده اعطاء کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :