در طراحی ها هتل ها باید از صنایع دستی هر منطقه استفاده شود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد: در طراحی هتل ها باید از صنایع دستی هر منطقه استفاده و محل فروش صنایع دستی نیز در آنها ایجاد شود.
به گزارش ایرنا، زهرا احمدی پور در نشست صمیمی با فعالان، سرمایه گذاران و بهره برداران بخش خصوصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان اظهار کرد: اگر تولید و فروش صنایع دستی به زنجیره ثروت تبدیل شود، سرمایه ای برای هر استان خواهد بود.وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید فضای مناسبی را برای کار در کشور ایجاد کرده است، بیان کرد: یکی از اولویت های اقتصاد مقاومتی این است که فروشگاه های زنجیره ای برای عرضه و فروش صنایع دستی در کشور ایجاد شود.
احمدی پور با اشاره به اینکه صنایع دستی به عنوان سرمایه برای توسعه کشور در نظر گرفته شده است، افزود: متاسفانه فروش صنایع دستی در کشور محدود بوده و به زنجیره ای از ثروت تبدیل نشده است.
معاون رئیس جمهوری اظهار کرد: باید ذائقه گردشگران را در گردشگری داخلی مدیریت کنیم که در این راستا نیاز است به مردم بسته های سفر ارائه کنیم تا هرکسی به فراخور علاقه مندی های خود مقصدی را برای گردشکری انتخاب کند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :