بيمه البرز در انفورماتيك اول شد

شركت بيمه البرز رتبه اول انفورماتيك را در بين تمامي شركت‌هاي بيمه كسب كرد.
به گزارش روابط عمومي بيمه البرز، بر اساس رتبه بندي انفورماتيك شركت‌هاي بيمه كه از سوي بيمه مركزي انجام شد، بيمه البرز با كسب امتياز ۸۰.۳۳ از ۱۰۰ امتياز،‌ توانست رتبه اول انفورماتيك را در بين ۲۴ شركت بيمه فعال در صنعت بيمه به خود اختصاص دهد.بر اين اساس، بيمه البرز در شاخص خدمات الكترونيك و پرتال با كسب ۸۵ امتياز در صدر شركت‌هاي بيمه و ۲۳ امتياز بيشتر از ميانگين صنعت بيمه كسب كرده است.
همچنين اين شركت در شاخص بهره‌برداري از سنهاب امتياز كامل را به دست آورده است و پنج درصد بالاتر از ميانگين صنعت بيمه قرار دارد.
در شاخص نرم‌افزارهاي پشتيباني و ستادي نيز بيمه البرز با كسب ۹۰ امتياز در صدر شركت هاي بيمه قرار دارد و ۲۴ امتياز بيش از ميانگين صنعت بيمه كسب كرده است.
همچنين بر اساس اعلام بيمه مركزي، امتياز شركت بيمه البرز در حوزه زيرساخت، ارتباطات و مركز داده بيشتر از ميانگين شركت هاي بيمه است و در صدر جدول مقايسه شركت هاي بيمه قرار دارد و عملكرد اين شركت به ويژه در حوزه ارتباطات با شعب و نمايندگي‌ها، ‌انتقال داده‌ها و كفايت نسخه پشتيبان بسيار خوب است.در حوزه امنيت نيز بيمه البرز وضعيت بهتري نسبت به شركت‌هاي بيمه ديگر دارد و در صدر صنعت بيمه قرار دارد و از جمله معدود شركت هايي است كه موفق به اخذ گواهينامه ISMS» « شده است.
گزارش بيمه مركزي حاكي است امتياز بيمه البرز در حوزه منابع فاوا نيز بيش از ميانگين شركت‌هاي بيمه است و از معدود شركت‌هاي بيمه است كه اقداماتي به منظور اثربخشي آموزش‌ها انجام داده است و بر همين اساس ميانگين نفرساعت آموزش اين شركت دو برابر ميانگين شركت‌هاي بيمه است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :