بانک ملی ایران

عضو هیأت مدیره : نوآوری، زمینه‌ساز موفقیت در بازار رقابتی نظام بانکی است
عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران در جمع همکاران اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: برتری عملیاتی، نوآوری در محصول و صمیمیت با مشتریان، در بازار رقابتی امروز زمینه‌ساز موفقیت یک بانک می‌شود.
سید ولی اله فاطمی اردکانی افزود: در فضای رقابتی موجود هر بانکی که بهترین طرح و پیشنهاد را به مشتری ارائه دهد، برنده است، بنابراین باید در جذب مشتری پیشقدم باشیم و به سراغ آنها برویم.
وی ادامه داد: ایجاد ارتباط صمیمی با مشتریان یکی از ارکان مشتری‌مداری است و با ایجاد این ارتباط و شناخت نیازهای مشتریان و رفع آنها می‌توانیم به موفقیت برسیم و شاهد تداوم و ماندگاری مشتریان در بانک باشیم.
اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو کشور نیز در این مراسم گفت: همکاران باید با اهداف سازمان آشنا بوده و با استفاده از فرصت‌ها به سمت اهداف تعیین شده از سوی بانک حرکت کنند.
تعداد کاربران سامانه بام بانک ملی ایران
از مرز 600 هزار نفر گذشت
با گذشت حدود نه ماه از راه‌اندازی سامانه اینترنتی جدید بانک ملی ایران (بام)، تعداد کاربران این سامانه از مرز 600 هزار نفر گذشت.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امنیت بالا، جامعیت،کاربری بسیار آسان و هوشمندی این سامانه از مهترین علل استقبال مشتریان از این سرویس جدید است. رضایت خاطر مشتریان بانک از این سامانه به حدی بوده که درمدت حدود نه ماه بیش از 600 هزارکاربرجذب این سامانه شدند.
بام سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران دارای مزیت های منحصر به فردی در بانکداری الکترونیک می‌باشد. مشتریانی که عضو سامانه پیامکی بانک ملی ایران (ساپتا) هستند، بدون نیاز به مراجعه به شعب می توانند عضویت خود را در سامانه جدید بانکداری اینترنتی این بانک (بام) ثبت و فعال کنند.
تقدیر وزیرکشور از بانک ملی ایران در تحقق اقتصاد مقاومتی
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با ارسال نامه‌ای از محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران به سبب حمایت بانک ملی ایران از مجتمع صنایع غذایی گهر لرستان و بازگشت آن به چرخه تولید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.گفتنی است فاز اول کارخانه صنایع غذایی گهر لرستان با مشارکت مالی بانک ملی ایران در مرداد ماه امسال افتتاح و راه‌اندازی شد.
عرضه اوراق گواهی سپرده 5/15 درصدی بانک ملی ایران
تا 25 مهر ادامه دارد
عرضه اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک ملی
تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 25 مهرماه جاری ادامه دارد.
این اوراق با نرخ سود علی الحساب 5ر15 درصد (پانزده و نیم) سالانه توسط شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور عرضه می‌گردد.
اوراق مذکور با سررسید یکساله، به صورت الکترونیکی با نام و قابل انتقال به غیر بوده و باز خرید قبل از سررسید آن با نرخ 5ر13درصد (سیزده و نیم) سالانه از تاریخ انتشار امکان‌پذیر است. همچنین این اوراق معاف از مالیات است و سود علی‌الحساب آن ماهانه پرداخت می‌شود و امکان معاملات ثانویه این اوراق از طریق بورس و فرابورس ایران فراهم است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :