بانک صادرات ایران

مراسم فارغ‌التحصیلی 001 دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
جشن پایانی دانش آموختگی یکصد دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور جام خانه مشاور مدیرعامل و مدیر امور ارتباطات و خدمات مدیریتی، حاجی‌پور مدیر امور حقوقی، جهانی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران و  رئیس و معاون دانشگاه علوم پزشکی ایران  با حضور خانواده محترم دانش آموختگان در محل سالن همایش‌های رازی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران  جهانی رییس روابط عمومی این بانک  با ابراز خرسندی از حضور در آیین یادشده گفت : پزشکان تامین کنندگان سلامت و بهداشت جامعه می باشند و از این منظر نقش تعیین کننده ای در جامعه دارند.
بانک صادرات ایران جوایز طرح هفت سین سپهر را اهدا کرد
بانک صادرات ایران با انجام قرعه كشي در ميان مشمولين طرح هفت سین سپهر جوایز ارزنده اي را به برندگان اهدا کرد.به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان و انتقال فرهنگ بانکداری به نسل های آتی طرح هفت سین سپهر را از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سالجاری به اجرا گذاشت و با انجام قرعه كشي جوايزي به ارزش ١ ميليارد و ٢٧٠ ميليون ريال را به برندگان اين طرح اعطا كرد.
چهارمين همایش سلحشوران دفاع مقدس
با حمايت و حضور كاركنان بانك صادرات ايران برگزار شد
همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس، چهارمين همايش بزرگ سلحشوران دفاع مقدس با حضور جهاني رييس روابط عمومي و نمايندگان بسيج و حراست بانك صادرات ايران در برج میلاد برگزار و یاد و خاطره حماسه سازان دفاع مقدس گرامی داشته شد.
پرداخت تسهيلات به 7221 بنگاه كوچك و متوسط توسط
بانك صادرات
بانک صادرات ایران هم راستا با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید، به منظور بستر سازی هرچه بیشتر رونق اقتصادی از زمان شروع این طرح بیش از ١٢ هزار میلیارد ریال تسهيلات به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط پرداخت كرده است.  این بانک در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران با هدف ایجاد رونق اقتصادی و بکارگیری ظرفیت و توانمندی بخش های مختلف تولیدی، اختصاص اعتبار به بنگاه های کوچک و متوسط را در دستور کار خود قرار داده است. عملکرد بانک متبوع در این بخش بیانگر پرداخت ١٢ هزار و ١٩٣ میلیارد ریال به يك هزار و ٢٢٧ بنگاه بوده که اقدام راهگشای بانک در این زمینه نقش بسزایی در افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در سراسر کشور داشته است.
سامانه عملیات بانکی ویژه روشندلان توسط بانک صادرات راه اندازی شد
بانک صادرات ایران در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و رعایت حقوق مشتریان، نسبت به راه اندازی سامانه عملیات بانکی ویژه نابینایان اقدام کرد. انجام عملیات بانکی برای روشندلان جامعه با استقرار سامانه ای مشتمل بر دستگاه برجسته نگار و نصب نرم افزار فرم های بانکی فراهم شده است و نابينايان  براي برخورداري از خدمات متنوع بانكي در تهران مي توانند به شعبه ١٢٦١ بانك صادرات ايران  واقع در میدان هفت تیر مراجعه كنند.این گزارش مي افزايد؛ متقاضیان این گونه خدمات می توانند، از انواع خدمات بانکی نظیر؛ افتتاح حساب، برداشت و واریز وجه، خدمات كارت و… از حساب را با استفاده از ورودی و خروجی های صوتي و بریل تکمیل کنند، سپس فرم های تکمیل شده توسط چاپگر باجه چاپ شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار بگیرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :