معرفی بهترین ارائه کنندگان خدمات بانکداری الکترونیک

معرفی بهترین ارایه کنندگان خدمات بانکداری الکترونیک اخبار پولی مالی – نتایج نظرسنجی با موضوع «انتخاب بهترین خدمات بانکداری الکترونیک کشور «در تابستان 95 منتشر شد.
به گزارش اخبار پولی مالی، نتایج نظرسنجی «انتخاب بهترین خدمات بانکداری الکترونیک کشور» اعلام شد. بر اساس نتایج استخراج شده از این نظر سنجی، بانک های پاسارگاد، ملت، گردشگری، سینا و اقتصاد نوین به ترتیب مقام های اول تا پنجم را به دست آوردند.
بر اساس این گزارش: نظر سنجی پیرامون انتخاب بهترین خدمات بانکداری الکترونیک در میان 30 بانک کشور در سه محور سرعت، امنیت و کیفیت از 25 امرداد ماه تا 25 شهریور ماه 1395 توسط پایگاه اطلاع رسانی اخبار پولی برگزار گردید و تعداد  14086 نفر IP نظرات خود را در سامانه نظرسنجی این پایگاه خبری ثبت کردند.
گفتنی است: از جمله اهداف انجام این نظر سنجی علاوه بر استخراج نظر کاربران نسبت به خدمات ارایه شده بانک ها در فضای مجازی به عنوان یک معیار، ایجاد انگیزه بیشتر در راستای ارایه خدمات بانکداری الکترونیک با کمیت و کیفیت بالاتر با توجه به لزوم ارتقای بهره وری در نظام بانکی در چارچوب تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی بوده است.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :