نریمان: نیازهای مادی پروژه های متعدد تا پایان سال تامین خواهد شد

* همه طلبکاران به حقوق حقه خود خواهند رسید
مهندس محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید  کشور به شهر جدید هشتگرد آمد و به همراه همسفران خود و جمع کثیری از مقامات محلی از چند  برنامه مربوط به شرکت عمران شهر جدید هشتگرد دیدار کرد و برای رفع مشکلات عدیده دستورات مقتضی صادر نمود که امیدواریم این دستورات هرچه زودتر اجرایی شود و هزینه های لازم برای اجرای برنامه های اولویت دار تامین گردد و حساب خالی شرکت عمران رنگ پول ببیند.
در یک فرصت کوتاه و در محیطی  پر ازدحام مهندس نریمان به سرپرست اقتصاد پویا در استان البرز که سوال کرده بود چقدر امیدوار هستید متروی شهر جدید هشتگرد تا پایان امسال راه اندازی شود؟ با لبخند گفت : هرچه مهندس میریان گفته قبول کنید و من اضافه بر آن حرفی ندارم!
از آنجا که مهندس نریمان به مقامی «خوش قدم» شهرت دارد امیدواریم که سفر وی به شهر جدید هشتگرد برکات فراوانی برای این شهر داشته باشد و نوای اعتراض مردم به فریاد های سپاس و حق شناسی تبدیل گردد.
در یک جمله باید گفت: از هفته آینده قرار است آثار برکات سفر مهندس نریمان آشکار گردد. و صندوق خالی شرکت عمران رنگ و بوی پول ببیند و طلبکاران به اسکناس برسند و پروژه های ناقص را کامل کنند.
به ویژه که مطبوعات مطالبات معوقه فراوان دارند و بیش از  این طلبکار ماندن آنها جایز نیست
مهندس نریمان:مشکلات آب شهر جدید هشتگرد  را، حل
می کنیم
نریمان گفت: باتوجه به اینکه شهرجدید هشتگرد کشش ۵۰ هزار واحد مسکن مهر رانداشت ولی دولت قبل تصمیم براجرای آن گرفت و عدم برنامه ریزی در ایجاد واحدهای مسکن مهر و فراهم نبودن زیرساخت ها مشکلاتی را بوجود آورد، با این حال نیمی از آن افتتاح شد و ۱۲ هزار واحد آن نیز آماده تحویل
می باشد و در حال حاضر نیز حدود  ده هزار واحد آن متقاضی ندارد.
وعمل نکردن برخی از متقاضیان به تعهدات خود باعث کندی کار مسکن مهر شده چرا که مسکن مهر شامل منابع دولتی نبوده و تسهیلات و آورده مردم باعث تکمیل آن می شود و باید مردم به تعهدات خود عمل کرده و ادارات خدمات رسان و وزارت نیرو نیز مشکلات این پروژه ها را حل کنند. وی در خصوص تامین آب پایدار برای ساکنان شهرجدید هشتگرد گفت :
شهرجدید هشتگرد
نیاز به تامین آب دائمی دارد و این مشکل عزم جدی مسئولین آب منطقه ای و استان را می طلبد و تصمیم داریم این موضوع را با وزیر نیرو مطرح و به نتیجه برسیم.
نریمان گفت: از مزایای مهم شهرجدید هشتگرد نزدیکی به دو کلان شهر بزرگ کشور بوده و باتوجه به این که شهر سالم و هوشمند و دارای محیط زیست بالایی می باشد به زودی با تعاملی که با دانشگاه تئو برلین برقرار شده، شاهد سرمایه گذاری بین المللی باشیم.
نریمان افزود: شهرجدید هشتگرد ارتباط جاده ای مناسبی دارد و با تزریق منابع مالی و برقراری ارتباط ریلی که تا انتهای سال جاری یا ابتدای سال آینده برقرار خواهد شد، این شهر در آینده ای نزدیک به متروی شهرتهران وصل شود.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :