انتقال ۸۰۰ میلیارد یورو از دارایی بانک‌ها به فرانکفورت در برگزیت

alternative title

انتقال ۸۰۰ میلیارد یورو از دارایی بانک‌ها به فرانکفورت در برگزیت

لابی فاینانس فرانکفورت اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ میلادی بین ۷۵۰ تا ۸۰۰ میلیارد یورو از دارایی بانک ها از لندن به فرانکفورت انتقال داده خواهد شد.

به گزارش سرزمین_پویا به نقل از اسپوتنیک، لابی گروه فاینانس فرانکفورت اعلام کرد: بانک های حاضر در لندن تا مارس ۲۰۱۹ میلادی در آلمان مستقر خواهند شد. در همین حال تقریبا ۳۰ بانک و شرکت مالی اولویت خود برای رفتن به فرانکفورت را تایید کرده اند؛ ضمن اینکه غول های بانکداری دیگری از قبیل جی پی مورگان، مورگان استنلی و گلمن ساچ در حال توسعه عملیات های بانکی خود در دیگر شهرهای اروپا از قبیل پاریس و دابلین هستند.

بانک های بریتانیایی مانند کردیت سوئیس، استاندارد چارترد، لیودز، سیتی گروپ و نومورا در حال برنامه ریزی برای استقرار و گسترش فعالیت های خود در فرانکفورت بعد از برگزیت هستند. در همین حال «هوبرتس واس» مدیر عامل گروه لابی فاینانس فرانکفورت در اطلاعیه اعلام کرد که روی هم رفته انتظار می رود بین ۷۵۰ تا ۸۰۰ میلیارد یورو دارایی از لندن به فرانکفورت انتقال داده شود که بیشتر آنها در سه ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی انجام خواهد گرفت.

همچنین شرکت ها در بریتانیا برای انجام کارهای اداری خود به منظور رفع موانع پیش رو در دوره برگزیت بعد از آنکه «تراز می» نخست وزیر بریتانیا پیش نویس برگزیت را در ماه جاری میلادی ارائه کرد، یورش آورده اند. بر همین اساس، «واس» گفت: بانک ها با گزینه استقرار دوباره فقط امور ضروری خود یا استقرار کامل کسب و کار خود در فرانکفورت روبرو هستند.

بر پایه این گزارش، پیش از این بانک مرکزی انگلیس برآورد کرده بود تا بیست و نهم مارس ۲۰۱۹ میلادی در حدود ۵ هزار شغل شهری در بریتانیا از بین می رود؛ اما لابی فاینانس فرانکفورت بر این بارو است که این رقم بیشتر خواهد بود و تا ۱۰ هزار شغل به فرانکفورت انتقال داده می شود.

منبع : ایبِنا

  • اشتراک در:
 وام اشتباهی ۱۲ میلیارد دلاری بانک روسی به آفریقای مرکزی  به دنبال بازداشت آقای مدیر عامل؛ مکرون خواستار حفظ وحدت میان شرکت رنو و نیسان شد

0 نظر

ارسال نظرات شما

0

alternative title

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در تلگرام دنبال کنید

https://t.me/sarzaminpooya

ما را در توییتر دنبال کنید

#tee

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

https://instagram.com/sarzaminpooya

ما را در آپارات مشاهده کنید

https://www.aparat.com/sarzaminpooya

عناوین اصلی

  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
  • alternative title
image title here

Some title