در حوزه عفاف و حجاب جدی هستیم

وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در حوزه عفاف و حجاب جدی هستیم، گفت: بی‌حرمتی‌ها نسبت به قانون و حجاب پسندیده نیست و حتما خط قرمز ماست.
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به موضوع عدم رعایت حجاب در برخی فروشگاه‌های اینترنتی اظهار داشت: در حوزه عفاف و حجاب به وزارتخانه وحوزه‌های تابعه دستور دادم که به صورت جدی وارد شوند.
وی اضافه کرد: چند روز پیش هم پوستر یک جشنواره فیلم کوتاه که توسط مجموعه غیردولتی منتشر شده بود، به دلیل بی‌توجهی به تذکر این وزارتخانه دستور توقیف جشنواره را صادر کردیم.
وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی ادامه داد: بی‌حرمتی‌ها نسبت به قانون و حجاب پسندیده نیست و حتما خط قرمز ماست.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: برخی از افرادی که مرتکب این کار شدند، کسانی هستند که کاری به آنها ارجاع نمی‌شود و فعالیتشان ممنوع است.
وی با اشاره به مکاتبه انجام شده با آیسسکو درباره اهانت به قرآن کریم در برخی کشورهای غربی اظهار داشت: آیسسکو یک نهاد فرهنگی در سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی است؛ برای این نهاد نامه نوشتم و درخواست کردم که بحث محکومیت و مقابله با اقدام توهین و جسارت به قرآن کریم در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایرنا، وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی افزود: پیشنهاد دادم که اجلاس فوق‌العاده آیسسکو در تهران و به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی برگزار شود.

1402/6/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :