بنده کمترین اثر و دخالت را در انتصابات شهرداری داشته‌ام


شهردار تهران گفت: بنده کمترین اثر و دخالت در انتصابات داشته‌ام و این مکانیزم ها بوده که افراد را بالا آورده و این برای اولین بار اتفاق افتاده است و لذا از دوستان می خواهیم این رویه را به عنوان الگو مورد تجمید قرار دهند.
علیرضا زاکانی شهردار تهران با حضور در جلسه شورای شهر تهران در پاسخ به سوال ناصر امانی درخصوص انتصابات در شهرداری تهران گفت: خداراشکر می کنم امروز ۲۳ ماه و ۲۰ روز است که در خدمت مردم تهران هستیم لذا افتخار داریم در این ۲۳ ماه اتفاقاتی که رقم خورده در جهت صیانت از قانون و تلاش برای خدمتگزاری بوده است.
وی ادامه داد: پیرامون موضوع انتصابات، آقای امانی در گذشته تذکراتی داده اند و ما هم پاسخ داده ایم. ما در بدو حضور یکی از کارویژه های بزرگی را که انجام دادیم انتخاب عناصر بوده که مبتنی بر بهره گیری از خرد و استفاده از مشورت و ایجاد زمینه بهره‌مندی از قانون بوده است.
شهردار تهران افزود: لذا در ماه‌های اول از ۵۰۰۰ هزار رزومه ای که دریافت کردیم ۸۲۰ نفر در کانون ارزیابی قرار گرفته و بیش از ۱۲۰ نفر مسیر قانون ارزیابی را طی کردند. لذا بنده کمترین اثر و دخالت در انتصابات داشتم و این مکانیزم ها بوده که افراد را بالا آورده و این برای اولین بار اتفاق افتاده است و لذا از دوستان می خواهیم این رویه را به عنوان الگو مورد تجمید قرار دهند.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایلنا، زاکانی تصریح کرد: امروز در ۲۳ ماهگی تلاش مان باید بگویم که از ۹۹۸ مدیر ۹۰۲ را از داخل شهرداری تهران انتخاب کرده ایم‌ این افتخار بزرگی است که شاید در گذشته کمتر اتفاق افتاده است.در این مسیر تمام تلاش و کوشش ما این بوده است که هر کجا ابهامی وجود آن را رفع کنیم.

1402/5/31

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :