مقرر شد سقف برداشت بنزین در ۱۵ جایگاه تهران لغو شود

معاون اول رئیس جمهور گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد که در ۱۵ جایگاه در تهران هنوز ازدحام وجود دارد که برای حل این مشکل در جلسه تصمیم‌گیری و مقرر شد که سقف برداشت و برخی محدودیت‌ها لغو شود تا شرایط به حالت عادی بازگردد.
محمد مخبر صبح امروز از تعدادی جایگاه عرضه سوخت در سطح تهران بازدید کرد و با حضور در مرکز پخش فرآورده‌های نفتی از نزدیک در جریان روند توزیع بنزین و سوخت‌گیری خودروها قرار گرفت.
وی همچنین در جریان این بازدیدها با برخی از مردم در فضایی صمیمانه در خصوص محدودیت کارت سوخت جایگاه‌ها، شایعات مرتبط با افزایش قیمت بنزین و ازدحام روزهای گذشته در برخی پمپ بنزین‌ها گفتگو کرد.
معاون اول رئیس‌جمهور پس از این بازدیدها در جلسه‌ای که وزیر نفت با مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار کرده بود، حضور یافت و در جریان آخرین وضعیت جایگاه‌ها، میزان ذخایر سوخت و بنزین و همچنین تامین سوخت نیروگاه‌ها و صنایع قرار گرفت.
مخبر در این جلسه ضمن گرامیداشت سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، به تمامی کارکنان وزارت نفت و دست اندرکاران صنعت نفت کشور خسته نباشید گفت و اظهار داشت: وزارت نفت در بخش‌های مختلف تامین گاز، بنزین و سوخت نیروگاه‌ها عملکرد خوبی داشته و با وجود برخی محدودیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های انجام نشده در صنعت نفت در گذشته، اقدامات خوبی برای تامین نیازها انجام داده است.
وی با اشاره به شایعات اخیر درخصوص افزایش قیمت بنزین که بعضا در برخی رسانه‌ها منتشر شده، افزود: اینگونه شایعات و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی برای اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت باعث شد که در برخی جایگاه‌ها شاهد صف‌های طولانی و ازدحام باشیم که خوشبختانه در بازدیدهایی که امروز از برخی جایگاه‌ها داشتم، شرایط به نسبت عادی بود و مردم رضایت بیشتری داشتند.
معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: گزارش‌ها نشان می‌دهد که در 15 جایگاه در تهران هنوز ازدحام وجود دارد که برای حل این مشکل در جلسه تصمیم‌گیری و مقرر شد که سقف برداشت و برخی محدودیت‌ها لغو شود تا شرایط به حالت عادی بازگردد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از تسنیم، معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در هیچ بخشی از دولت بحث افزایش قیمت بنزین مطرح نیست، خاطرنشان کرد: نه افزایش قیمت و نه کاهش سهمیه‌های سوخت تاکنون مطرح نشده و در سال جاری برنامه‌ای در این حوزه نداریم.

1402/5/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :