دولت تحت هیچ شرایطی بنای قطع یارانه نقدی را ندارد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: دولت بنای قطع یارانه نقدی هیچ خانواری را ندارد.
سید صولت مرتضوی در حاشیه جلسه هیأت دولت بیان کرد: حسب دستور رئیس جمهور افزایش ۲۰ درصدی یارانه ها را داشتیم که در گام نخست صرفاً جامعه تحت پوشش نهادهای حمایتی از جامعه کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی را در بر می گرفت به سه دهک اول توسعه داده شد. الان سه دهک اول قادر هستند از این امتیاز، یعنی افزایش ۲۰ درصدی یارانه شان استفاده کنند. به عبارت دیگر یارانه ۴۰۰ هزار تومانی سه دهک اول به ۴۸۰ هزار تومان ارتقاء پیدا خواهد کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا سهم یارانه بر اساس خانوار تفاوت دارد، بیان کرد: مثلا قیمت پایه برنج، روغن نباتی، گوشت منجمد و مرغ بر اساس اردیبهشت سال ۱۴۰۱ است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص میزان استقبال مردم از کالابرگ الکترونیکی گفت: خوشخبتانه این روند هر روز بهتر می شود و رو به افزایش است و امیدواریم با تمهیدات دیگری که در آینده به عمل خواهد آمد تبدیل به یک اقدام و استقبال عمومی شود.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایسنا، مرتضوی ضمن تأکید بر اینکه تحت هیچ شرایطی یارانه نقدی مردم قطع نمی شود، اظهار کرد: کسانی مشمول یارانه مضاعف می شوند که کالا خریداری کنند.

1402/3/31

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :