در اعمال جریمه‌ها معیشت مردم را هم در نظر داریم

رئیس پلیس راهور فراجا از برقراری ۶۰ تماس تلفنی و مراجعه حضوری ۳۰۰ نفر از شهروندان در برنامه ملاقات مردمی خود در در مرکز نظارت همگانی پلیس (۱۹۷) خبر داد و گفت: مردم خواهان آن هستند که پلیس برخورد جدی‌تری با متخلفان رانندگی داشته باشد.

سردار سید کمال هادیان‌فر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور، صبح تا ظهر امروز در مرکز نظارت همگانی فراجا (۱۹۷) حضور یافت و به صورت حضوری و تلفنی پاسخگوی سوالات و درخواست‌های شهروندان بود.
رئیس پلیس راهور فراجا در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران گفت: براساس یک برنامه از پیش تعیین‌شده در مرکز ۱۹۷ حضور پیدا کردیم تا انتقادات و پیشنهادات مردم درباره عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی را بشنویم. در بیشتر تماس‌هایی که امروز با ۱۹۷ گرفته شد، مردم ضمن تقدیر از عملکرد پلیس راهور، درخواست داشتند تا پلیس برخورد جدی‌تری با متخلفان رانندگی داشته باشد.
وی همچنین از برقراری ۶۰ تماس تلفنی و مراجعه حضوری ۳۰۰ نفر از شهروندان در برنامه امروز خبر داد و گفت: موارد مرتبط با موضوعات و مزاحمت‌های ترافیکی، اعتراض نسبت به مواردی که تغییر کاربری‌های مسکونی به تجاری باعث افزایش ترافیک در برخی محلات شده است، مراجعات و پیگیری‌های مالکان، مدیران و مربیان آموزشگاه‌های رانندگی و درخواست برای ایجاد و توسعه آموزشگاه‌ها در شهرستان‌ها، بحث جرایم و اعتراض به کروکی تصادفات و … از جمله مهمترین موارد مطرح‌شده توسط شهروندان در ملاقات امروز بود.
رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: امروز علاوه بر این که پاسخگوی سوالات مردم به صورت تلفنی و حضوری بودیم، به همکاران در دفتر خودمان و بازرسی پلیس راهور ابلاغ کردیم که موضوعات مطرح‌شده به صورت تلفنی و حضوری پیگیری شود تا کار حتما به نتیجه برسد. خوشبختانه امروز هیچ‌کدام از شهروندان منتقد عملکرد همکاران من در پلیس راهور نبودند، اما بعضی از مردم خواهان برخورد جدی‌تر پلیس با برخی تخلفات بودند.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایلنا، وی در پایان تصریح کرد: در اعمال جریمه‌ها معیشت مردم را هم در نظر داریم و تا جایی که بشود با افرادی که قوانین را نقض می‌کنند، سعی می‌کنیم مماشات کنیم، مگر این که تخلف آنها بخواهد حادثه‌ساز باشد. در واقع، مماشات با متخلفان رانندگی تا جایی که قانون اجازه دهد انجام می‌شود، اما افرادی را که با رانندگی خود برای جامعه حادثه ایجاد کنند، نقره‌داغ می‌کنیم و نمی‌گذاریم تعداد اندکی بخواهند وضعیت ترافیک جامعه را برهم بزنند.

1402/3/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :