رشد ۴۵ درصدی کرایه تاکسی در سال جاری


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نرخ کرایه تاکسی توضیحاتی ارائه کرد.
مهدی وحدت کار در مورد سرانجام نرخ کرایه تاکسی در سال‌جاری، گفت: هر سال شورای شهر برای سال جدید نرخ کرایه حمل و نقل عمومی را تعیین می‌کند و براساس لایحه ای که شهرداری تهران به شورای شهر ارسال کرد، اعضای شورای شهر تهران نرخ کرایه تاکسی را مشخص کرد که به طور میانگین شاهد افزایش ۴۵ درصدی رشد کرایه های تاکسی برای سال جاری بودیم.
وی با بیان اینکه افزایش نرخ کرایه در خطوط مختلف است و ممکن است در برخی خطوط کرایه‌ها کمتر از ۴۵ درصد افزایش یابند، افزود: براساس مصوبه شورای شهر زمان اجرای نرخ های جدید با تأیید فرمانداری، اول اردیبهشت ماه اعلام شده است که همکاران ما نیز تلاش می کنند که برچسب های نرخ کرایه را تا اول اردیبهشت ماه آماده و میان تاکسی‌ها توزیع کنند تا رانندگان نیز نسبت به نصب برچسب ها اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: طبیعی است که تا نرخ های جدید رسماً ابلاغ نشود، هر گونه افزایش نرخ کرایه مورد تأیید نیست.
به گزارش سرزمین پویانیوز و به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران هفته گذشته به اعتراض فرمانداری در خصوص افزایش نرخ کرایه پاسخ داده و اصلاحات لازم را انجام دادند. همچنین براساس آئین نامه فرمانداری نیز می تواند تا دو هفته بعد از مصوبه شورا، اعتراضات خود را بیان کند در غیر این صورت مصوبه شورای شهر لازم الاجرا است.

1402/1/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :