افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از اردیبهشت

چمران عنوان کرد:
افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از اردیبهشت/ اعضای شورا نباید در انتصابات دخالت کنند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اعمال کرایه‌های جدید حمل و نقل عمومی از ابتدای اردیبهشت تاکید کرد: افزایش کرایه‌ها پیش از تاریخ مصوب شورا خلاف قانون است.
به گزارش پویانیوز و به نقل از ایسنا، مهدی چمران پیش از آغاز جلسه امروز سه شنبه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نخستین جلسه شورای شهر تهران در سال جدید، گفت: برنامه ریزی‌های خوبی برای سال ۱۴۰۲ انجام شده و امیدواریم شاهد تحقق انسجام و تحرک بیشتری در همه زمینه‌ها و به ویژه در کل کشور در مسائل جاری و مسائل معیشتی و اقتصادی مردم حاصل شود تا شاهد بهبود شرایط باشیم و در این راستا از مردم می‌خواهیم در کنار ما به عنوان نمایندگان خود حضور داشته و راهنمای ما باشند.
وی در پاسخ به سوالی درباره دخالت اعضای شورای شهر تهران در انتصابات شهرداری تهران، گفت: اعضای شورا در انتصابات دخالت ندارند و نباید دخالت داشته باشند. پیشتر که این موضوع در صحن اعلام شد و تاکید کردم که اگر کسی وجود دارد اعلام کند اما زمانی که می‌گویند اگر کسی را می‌شناسید معرفی کنید تا در روند و سیستم گزینش قرار بگیرد اعضا می‌توانند افراد را معرفی کنند ولی نباید در انتصابات دخالت کنند.
رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه شهرداری تهران رسما پیش از سال جدید به شهرداری تهران ابلاغ شده است، افزود: افزایش کرایه تاکسی، اتوبوس و مترو در تهران از ابتدای اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد.
چمران با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام سال مهار تورم و رشد تولید که توسط مقام معظم رهبری تبیین شد با ذکر این نکته که نامگذاری سال‌ها هرکدام دارای فلسفه خاصی است، خاطرنشان کرد: فلسفه این اقدام این است که همه دولتمردان و مردم تلاش کنند تا در مسیر درست قرار بگیریم چرا که اگر بخش تولید ما دارای قدرت باشد می تواند مبادی اقتصادی خود را ساخته و منجر به توفیقات و گشایش های اقتصادی شود و امیدواریم همه ما اهتمام ویژه ای در این خصوص داشته باشیم و عمل به این شعار عملی باشد و تنها به بیان معطوف نشود.

1402/1/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :