#پیام #مدیرعامل بانک #صنعت_و_معدن به مناسبت #هفته_دولت

#علي_اشرف_افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت هفته دولت پيامي صادر كرد.
در متن اين پيام آمده است:
هفته دولت را امسال در حالي آغاز مي كنيم كه دولت دوازدهم با پيامي از اميد به فرداي روشن كار خود را آغاز كرده است و مصمم است تا با تكيه بر حمايت و اعتماد مردم و برنامه هاي مدون يك دوره ديگر از خدمت را آغاز كند.
دولت يازدهم در دورات تصدي خويش توانست با افزايش نرخ رشد اقتصادي، تثبيت نرخ تورم و شكستن ركود تاثير مثبتي بر فضاي اقتصادي و اجتماعي كشورمان بگذارد و موقعيت كشورمان را در مقياس هاي جهاني بهبود بخشد كه بي شك اين روند در سال هاي آتي نيز ادامه خواهد يافت .
بانك صنعت و معدن نيز كه همواره بر اساس سياست هاي تدوين شده دولت گام برداشته و برنامه هاي خود را در چارچوب اين سياست ها تعريف كرده و به اجرا گذاشته است در اين دوره توانست واحد هاي صنعتي زيادي را ؛ اعم از بزرگ، كوچك و متوسط ؛ تامين مالي و راه اندازي كرده و با گسترش اميد و فعال سازي فضاي كسب و كار رسالت و ماموريت خود را به انجام برساند.
اين بانك با بهبود فرايندهاي داخلي و فعال سازي سيستم core banking، خود را بيش از پيش با شرايط فعاليت در فضاي جهاني منطبق ساخته و در حالي كه نخستين خط اعتباري را در اولين ساعات اجرايي شدن برجام گشايش كرده بود توانست در آخرين ماه هاي دولت يازدهم قرارداد برقي سازي قطار تهران-مشهد را با كشور چين مبادله ساخته و بار ديگر جايگاه خود را در تامين مالي طرح هاي توسعه اي كشور تثبيت كند.
اينجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام دولت، هفته دولت را به دولتمردان و تلاشگران متعهد و شما همكاران پرتلاش بانك صنعت و معدن تبريك عرض نموده و ازخداوند متعال خواهانم که این بانک را درمسیرتحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بيش از پيش یاری نمايد .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :