پیام قدردانی دکتر #کرباسیان پس از کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی

امروز به تدبیر رئیس جمهور محترم و با اعتماد نمایندگان ملت، عهده دار مسولیت سنگین و حساس اداره وزارت امور اقتصاد و دارایی شده‌ام. امیدوارم در سایه لطف خداوند متعال و همکاری و همفکری نمایندگان ملت بتوانم آنچنان که در شان مردم عزیز ایران است، این وظیفه را به درستی به انجام برسانم.
رای اعتماد بالا و قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بار امانتی است سنگین که بر دوش بنده قرار گرفته و خود را موظف به حراست و پاسداری از آن می دانم. با یقیق می دانم که همکاری صمیمانه و همدلانه شما نمایندگان ملت در جهت اجرای برنامه های ارائه شده در چهارچوب سیاست های کلی نظام و ذیل گفتمان اقتصاد مقاومتی می تواند مسیر توسعه و پیشرفت اقتصاد این سرزمین را هموار سازد و قطعا این طی طریق بدون مساعدت همکاران دلسوزی چون شما ممکن و مقدور نیست.
وظیفه خود می دانم از تذکرها، ارشادات و حمایت های فرد فرد نمایندگان محترم و هیات رییسه و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، تشکل ها، مجامع و فعالان بخش خصوصی و چهره های علمی و دانشگاهی و همچنین حمایت ها و همراهی های اصحاب رسانه که این بنده را از توصیه ها و نصیحت های خود بی بهره نگذاشتند، سپاسگذاری کنم.
به امید آبادانی و توسعه ایران بزرگ و عزیز اسلامی.

مسعود کرباسیان
وزیر امور اقتصادی و دارایی

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :