باید برای تحقق بانکداری اسلامی تلاش مستمر داشته باشیم

#مدیر عامل #بانک_مهر_اقتصاد با حضور در جمع کارکنان شعبه باغ بهادران اصفهان بر تلاش مستمر در راستای تحقق بانکداری اسلامی تاکید کرد.
به گزارش سرزمین پویا به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان؛ سید ضیاء ایمانی _ مدیر عامل بانک_ در جمع همکاران این شعبه، گفت: هیات عامل بانک در سفرهای استانی تلاش دارد علاوه بر اطلاع یابی از مشکلات همکاران ضمن بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب با ارائه راهکار مقتضی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مسائل و مشکلات حوزه سرمایه انسانی اقدام نمایند.
مدیر عامل بانک با اشاره به تلاش مدیران عالی بانک برای تأمین نیازهای مادی و معنوی همکاران و خانواده آنان، خاطرنشان کرد: کاستی‌های موجود در خدمات رفاهی و برخی از مشکلات و نواقص شناسایی شده که مطمئنا با مرتفع شدن آن، رضایتمندی شغلی کارکنان افزایش می یابد.
وی با تأکید بر اهمیت استقرار بانکداری بدون ربا، اظهار داشت: همه همکاران بانک ارزشی مهر اقتصاد باید با تلاش مستمر، در راستای نیل به اهداف متعالی بانک در زمینه پیاده سازی قانون بانکداری بدون ربا و تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.
#ایمانی با خرسندی از عملکرد مناسب شعب استان اصفهان در سال گذشته، تصریح کرد: امسال نیز انتظار می رود کارکنان متعهد و ساعی بانک در سراسر کشور با تلاش جهادی و همتی مضاعف، ضمن شناسایی نقاط قابل بهبود، عملکرد مطلوبی در ارتقاء شاخص های مالی داشته باشند.
وی در پایان این دیدار با اشاره به اهداف و ماموریت های بانک، عنوان کرد: در سالی که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) آن را با عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نام نهادند همه باید در مسیر شکوفایی تولید، ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی کشور حرکت کنیم.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :